סלבס

אימג'בנק/Gettyimages

טיילור נתפסה מתנשקת עם מישהו חדש, התגובה של קלווין תשבור את לבכם

אם עוד הייתה לנו תקווה שהשניים יחזרו, עכשיו נדמה שאין סיכוי.

 ראש אחד   |   16/06/2016  |    |    | 

 

 

רק שבועיים עברו מאז שטיילור וקלווין נפרדו, אבל לטיי טיי שלנו זה מספיק זמן בכדי להתגבר על הפרידה מקלווין ולהמשיך הלאה. הזמרת נתפסה בעדשת המצלמה כשהיא מבלה בחוף הים ברוד איילנד עם השחקן טום הידלסטון המוכר לנו מהסרטים "ת'ור" ו"הנוקמים" בתור הנבל לוקי הלא הוא אחיו החורג של ת'ור, כריס המסוורת בשבילכם.

 

 

 

A photo posted by @taylorswiftbutterfly on

 

 

"השניים נראו כמו זוג מאוהב", מספרים מקורות שראו את השניים בחוף למגזין ה-SUN הבריטי. "הם התנשקו ונראו לגמרי בעניין אחד של השני". בתמונות נראים השניים אוחזים ידיים, מתנשקים ובעיקר - משדרים אדישות כלפי הסובבים ונהנים מחברתם אחד של השנייה.

 

 

A photo posted by @taylorswiftbutterfly on

 

 

בכנות, אנחנו רוצים לשמוח בשמחתה של טיילור, כל הכבוד לה שהיא ממשיכה הלאה ועושה מה שטוב לה, אבל התגובה של קלווין האריס, האקס הטרי, גרמה ללבנו להתכווץ. 

 

 

זמן קצר לאחר הפרידה פרסם קלווין בטוויטר שלו הודעה מאופקת ומפויסת. בהודעה כתבה על החלטתם להיפרד וציין כי עדיין נותרה הרבה אהבה ביניהם. טיילור אף שיתפה את הציוץ הזה, אך כעת, זמן קצר לאחר הדיווחים על ההתפתחויות החדשות, נמחק הפרסום המקורי מחשבון הטוויטר של קלווין. אנחנו רק יכולים לדמיין מה עבר על קלווין כשגילה על הבחור החדש של טיילור. #באסוש

 

 

 

 

 

 

להזכירכם, לאחר שנפרדו השניים פרסמנו פוסט המתחקה אחר הקשר של טיילור וקלווין דרך רגעי האינסטגרם המאוהבים שלהם. כעת מתברר שהתמונות נמחקו לחלוטין (!), וכל שנותר מהן זה צילומי מסך.

 

התמונות שנמחקו (צילום מסך: אינסטגרם) התמונות שנמחקו (צילום מסך: אינסטגרם) התמונות שנמחקו (צילום מסך: אינסטגרם) התמונות שנמחקו (צילום מסך: אינסטגרם)

 

 

 

BREAK-UP - אנחנו מאחלים לטיילור ולקלווין להיות מאושרים בדרכם החדשה.

 

 

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)