בידור

נו כבר! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

חם מהתנור: הנה כל מה שידוע לנו עד כה על האלבום החדש של ליאם פיין

וואו, מדובר בכיוון שונה לחלוטין.

 ראש אחד   |   17/01/2017  |    |    | 

 

 

ההפסקה שוואן דיירקשן לקחו לעצמם (מתי זה נגמר? מתי???) מוכיחה את עצמה שוב ושוב כמוצלחת לחברי הלהקה: לפני חודשיים שחרר נייל הורן את הסינגל This Town, אחריו קיבלנו סינגל מלואי טומלינסון, ששיתף פעולה עם המפיק המוזיקלי סטיב איוקי, ובחודש שעבר שוחרר טריילר לסרט החדש של הארי סטיילס (ספוילר: הוא טובע! שמישהו יעזור לו, למען השם). האם הגיע כעת תורו של ליאם? לא לטבוע, כמובן, אלא לצאת לדרך חדשה ומרגשת.

 

 

 

הזמר הבריטי קונור מיינרד חשף פרטים על הכיוון המוזיקלי החדש של ליאם בריאיון שהעניק למגזין "דיילי סטאר". "אני כותב חומרים מוזיקליים רבים, וליאם הוא אחד האנשים שהייתי רוצה לכתוב להם. לא דיברנו זמן רב, אבל השירים ששמעתי עד כה טובים מאוד", אמר. "הבנתי שליאם שינה סגנון מוזיקלי ובחר בכיוון של R&B". וואו, בהחלט מדובר בשינוי משמעותי. מתי יגיע תורנו לשמוע את השירים, ליהנות מכל הטוב הזה ולהביע את דעתנו? קונור, שתף אותנו בעוד פרטים בבקשה!

 

 

"אני לא יודע כמה קרוב הוא לסיום הקלטת האלבום, אבל אני לא חושב שזה ייקח עוד זמן רב", גילה קונור. "האנשים שאני עובד איתם שלחו לו חומרים שהוא שמע, וכנראה שהוא לא יודע שאני כתבתי אותם". כנראה שאם הוא לא ידע עד עכשיו, אז גילית לו ברגע זה. #אופס

 

 

Stay working ?

A photo posted by Liam Payne (@liampayne) on

 

 

מלבד העבודה האינטנסיבית על האלבום, ליאם מצפה ביחד עם אהובתו, שריל פרננדז-ורסיני, להולדת בנם הבכור. שריל נמצאת בהיריון מתקדם, ואנחנו לא יודעים למה אנחנו מצפים יותר - לפגוש את הילד של ליאם או להאזין לאלבומו החדש. הממ... נעדכן.

 

 

כל שנותר לנו לעשות בינתיים זה להמשיך ולהציף את הטוויטר עם התיוג הפופולרי WeAreReadyForLP1!

 

 

 

 (כת"צ ענבל חייפץ / inbalk.rosh1@gmail.com)