בידור

מוי כיף! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages,Shutterstock)

מי זכתה לחמם את המופע של לאלי אספוסיטו בישראל?

"אני גדלתי עליה!"

 עומר טסל   |   12/02/2017  |    |    | 

 

 

 

האירוע המוזיקלי הגדול של פסח מתקרב אלינו בצעדי ענק, ואנחנו מדברים, כמובן, על הופעתה של הזמרת-שחקנית הארגנטינאית לאלי אספוסיטו, שתתקיים בתאריך 24/4 בהיכל מנורה מבטחים שבתל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה כבר בשבוע שעבר - האם כבר דאגתם לשריין לעצמכם מקום? אם עוד לא קניתם כרטיסים להופעה, אולי תעניין אתכם הידיעה שהתקבלה בסוף השבוע, שהופכת את האירוע להיסטרי אף יותר.

 

 

 

כיאה לזמרת בסדר גודל של לאלי, המגיעה מארגנטינה ומביאה איתה הפקה ברמה בין-לאומית, דרוש להופעה מופע חימום - אמן מוזיקלי שילהיב את הקהל לפני תחילת ההופעה הראשית. ומי מתאימה לחמם את לאלי יותר מאשר נועה קירל, כוכבת הפופ המקומית שלנו?

 

 

בסוף השבוע שודרה בערוץ 2 כתבה המסקרת את העשייה של נועה - תלמידת תיכון ביום וכוכבת פופ לאחר שעות הלימודים. בין היתר תועד רגע משמח במיוחד, הודעה שקיבל שיר פינטו, מנהל יחסי הציבור של נועה. "קיבלתי עכשיו אישור רשמי וסופי, את מוכנה?", הוא שואל את נועה, והיא עוצרת את נשימתה. "את הולכת להיות המופע הפותח של לאלי בהיכל מנורה מבטחים בפסח הקרוב!", מבשר שיר, ונועה לא מסתירה את התרגשותה. "אני גדלתי עליה, אתה יודע את זה!", היא אומרת ומגיבה לבשורה בדיוק כמו שאנחנו הגבנו - בצרחות, כמובן.

 

 

ההכרזה המרגשת בדקה 05:45, צפו:

 

 

 

וואו, אין ספק שמדובר בכבוד גדול. מכירת הכרטיסים למופע בעיצומה, ואנחנו סופרים את הימים עד פסח בקוצר רוח! מדובר בחודשיים ו-12 ימים בסך הכול, אנחנו יכולים לעמוד בזה. נראה לנו.