מגזין

תתחילו להגיע בזמן. (קרדיט: giphy.com)

חלאס עם התירוצים, הנה 6 טיפים שיעזרו לכם להפסיק לאחר

בלי שטויות, חד וחלק - הגיע הזמן להגיע בזמן.

 ראש אחד   |   28/01/2017  |    |    | 

 

 

1. ארגנו את הציוד שלכם מראש

 

זה אולי ישמע הכי נדוש, אבל תאמינו לנו שזה אחד הטיפים שהכי עוזרים. אם אתם מתארגנים לבית הספר - הכינו את הילקוט ואת האאוטפיט ערב קודם, לפני שאתם הולכים לישון. הכנות מוקדמות חוסכות לכם המון התלבטויות בלחץ של זמן, חוסכות לכם זמן יקר וכן - נותנות לכן את האפשרות לקום ולהתכונן ברוגע.

 

ככה תוכלו להתארגן בנחת. (קרדיט: giphy.com)

 

 

2. השתמשו ביומן, וכתבו בו את כל התכניות שלכם

 

אחת הסיבות לאיחורים היא שאנחנו פשוט שוכחים שאנחנו שוכחים שקבענו תכניות. ניהול יומן מסודר (כן, גם בטלפון הסלולרי זה בסדר) וכתיבת כל האירועים והתכניות שלכם תעזור לכם לזכור את כל מה שאתם צריכים לעשות, בלי דאבל-בוקינג ובלי איחורים.

 

 

גם בטלפון זה חוקי. (קרדיט: giphy.com)

 

 

3. חשבו - מה הכי יגרום לכם לרצות לקום?

 

מאחרים לבית הספר באופן קבוע? חשבו לפני שאתם נרדמים על הדברים הקטנים שיעשו לכם את יום המחרת. זה יכול להיות הבגד החדש שתלבשו, הסיפור שאתם פשוט חייבים לספר לחברים או על ארוחת העשר המיוחדת שתביאו לבית ספר. כל מה שעובד עבורכם ויגרום לכם להזדרז ולהגיע כבר לבית הספר!

 

4. אל תגזימו עם השעונים המעוררים 

 

מכירים את זה שאתם צריכים להתעורר בשעה 6 וחצי בבוקר, אבל כיוונתם שעונים מעוררים לכל רבע שעה החל מהשעה 3 לפנות בוקר? אז די. אם תכוונו שעונים מוקדם מדי, אתם גם תאבדו שעות שינה, וגם תהיו עצבניים מכל ההתראות. כוונו את ההתראה לכמה דקות בודדות לפני השעה בה אתם צריכים לקום, והטיפ הכי טוב - נסו לקום בפעם אחת. כן, זה נשמע קצת מפחיד אבל אתם תהיו הרבה יותר ערניים מאשר אם תחזרו לישון בכל פעם לדקות בודדות.

 

אבל, אנחנו אוהבים לישון... (קרדיט: giphy.com)

 

 

5. נעים להכיר - החבר החדש הכי טוב שלכם הוא השעון

שעון, מלבד היותו אקססורי מהמם, גם מזכיר לכם את השעה בכל רגע נתון של היום. נכון, יש היום שעונים בטלפונים הסלולריים, אבל משהו בפריט הקלאסי על פרק כף היד פשוט עובד טוב הרבה יותר. חוץ מזה, שזו הזדמנות טובה לפנק את עצמכם בתכשיט חדש...

 

ישנה את חייכם. (קרדיט: giphy.com)

 

6. זה ישמע מוזר, אבל תנסו להקדים

רגע, מה? כן. הבנו שאתם מאחרים כרוניים, אבל אם תקדימו, או לפחות תנסו להקדים - כך גם כשתאחרו, עדיין תהיו שם בזמן. #הגיון_פשוט

סמכו עלינו. (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

(כת"צ מדליין סטרוגו)