בידור

דניאלה, תמסרי ד"ש לדולב בשמנו. (צילום: באדיבות ערוץ טין-ניק ו-HOT)

חכו שתשמעו את מי כרמל לוטן מ"נעלמים" הייתה מגלמת אם היא הייתה יכולה

לרגל העונה השנייה של "נעלמים", ישבנו עם כוכבת הסדרה לשיחה על כל מה שקרה בחייה מאז שהעונה הראשונה הסתיימה

 עינב לוגסי   |   01/12/2017  |    |    | 

כמעט שנתיים עברו מאז שכולנו נשמנו לרווחה כשמצאו את שלושת הנערים - דניאלה, דריה ושאולי - גיבורי "נעלמים", וכעת, אחרי המון ציפייה הסדרה שבה אלינו עם עונה שנייה, שחקנים חדשים והרבה מתח שמחכה לכם בפרקים שמשודרים כבר בימים אלו בערוץ TeenNick לצופי HOT. ישבנו לשיחה עם כרמל לוטן, שמגלמת את דניאלה, ובדקנו איזו דמות אחרת הייתה רוצה לגלם (התשובה מפתיעה!) ולמה לא תצטרכו לחכות כל כך הרבה לעונה השלישית של "נעלמים".

 

בואי נחזור לנקודת ההתחלה, מתי הבנת שאת רוצה להיות שחקנית?

"מגיל מאוד צעיר אני זוכרת שאהבתי להופיע בסלון לאימא ואבא, ומגיל צעיר הלכתי לחוגי תיאטרון. תמיד ידעתי שאני רוצה להיות על הבמה ושזה המקום שלי".

טבילת האש הראשונה שלך בעולם הנוער הייתה בסדרה "יומני החופש הגדול", את מרגישה שהתפתחת מאז כשחקנית?

"כן, זה היה לפני כמעט שש שנים ועברתי הרבה מאז. גם מבחינת קורסים במשחק שעברתי, וגם מבחינת החיים האישיים - התבגרות משפיעה על אופן ההסתכלות על החיים ומשנה את צורת המשחק שלך. הרבה יכול להשתנות בפרק זמן כזה".

על מה את עובדת בימים אלו?

"התחלתי ללמוד בבית ספר למשחק ועוד מעט אנחנו מתחילים לצלם את העונה השלישית של 'נעלמים', כך שיכול להיות שלא יעבור הרבה זמן עד שתראו אותי שוב על המסך".

בימים אלו משודרת העונה השנייה של הסדרה, יש לנו למה לצפות?

"בהחלט! כבר בפרקים הראשונים יש טוויסט ראשון ומאוד מפתיע, אז רק תדמיינו מה יקרה בהמשך! בכל פרק העלילה מתפתחת לכיוון כל כך שונה, שכל השחקנים מחויבים לשמור על הסודיות הכי גדולה ונטולת ספויילרים שאפשר, כי רק כך הסדרה תוכל להתקיים. ככל שנשמור על המתח - ככה היא תהיה טובה יותר".

עברו כמעט שנתיים מאז שנכנסת לנעליים של דניאלה, את מרגישה שזה השפיע עלייך או על הדמות?

"מאוד, בין הצילומים של העונות ביקרתי חצי שנה באמריקה, וזה זרק אותי למקומות כל כך אחרים. כשחזרתי מדרום אמריקה, נחתתי ישר לצילומים, סדר היום שלי הפך מרגוע ומשוחרר לעמוס עם המון עשייה ועבודה. בחו"ל הייתי מתעוררת כל יום בצהריים וכשהגעתי לצילומים התעוררתי כל יום בארבע לפנות בוקר. זה היה שינוי מטורף, אבל שינוי טוב. הספקתי גם לקחת קורס משחק בחו"ל, ואני חושבת שלקחתי המון כלים מהלימודים שם וכשחזרתי לעונה השנייה השתמשתי בהם".

אילו תכונות של דניאלה אפשר למצוא גם בך?

"בפרקים הראשונים של העונה החדשה אפשר לראות שהיא קצת עצובה, וכולם יכולים להבין למה. שאולי, שהוא האהבה הראשונה שלה, טס לחו"ל ועזב אותה, דריה מחוברת יותר לאמה ודניאלה נשארת בצד. אני חושבת שאני, בתור כרמל, הייתי מרגישה כמו דניאלה אם מישהו היה עוזב אותי ככה. אני נורא נקשרת לאנשים".

אילו יכולת לשחק דמות אחרת בסדרה, במי היית בוחרת?

"אולי הייתי משחקת את פיזנטי (הנבל של הסדרה. ע"ל). הייתי רוצה לגלם דווקא דמות רעה, משהו שהוא הכי לא אני, כדי לאתגר את עצמי. אם מתמקדים בעונה השנייה אני חושבת שהייתי בוחרת בדולב, חבר הילדות של דניאלה".

אם כבר מדברים על דולב, אותו מגלם אורי בלופרב: איך זה לחלוק את הסט המוכר עם שחקן חדש?

"אורי הוא וירטואוז, הוא שחקן נדיר. גם במציאות, אני לא יכולה להפסיק לצחוק מכל מילה שיוצאת לו מהפה. הוא בן אדם מדהים והיה לי כיף אתו בטירוף. כמובן שהוא לא מחליף את דולב מסיקה (ששיחק בסדרה את שאולי. ע"ל) בשום צורה, הוא משהו אחר לחלוטין. גם ירון בן הרוש הצטרף אלינו והפכנו לחברים טובים".

השחקנים החדשים הצליחו להתאקלם מהר עם הקאסט הוותיק?

"כן, לחלוטין. הקאסט עבר שינוי מאוד גדול - חלק מהשחקנים עזבו וחדשים נוספו. יש כמובן את הגרעין של הקאסט שנשאר, אבל התחברנו מהר מאוד לשחקנים החדשים".

רוב הסצנות שלך בעונה הראשונה צולמו עם שני הנעלמים האחרים, ספיר בן רובי ודולב מסיקה, את מתגעגעת לסצנות המשותפות האלה?

"לגמרי! היו לנו ימים על גבי ימים של צילומי סצנות שהן רק שלנו, ורק אנחנו היינו על הסט. זה היה ממש כיף ומיוחד, אבל גם בעונה הנוכחית היו לי ימים מאוד כיפיים על הסט".

דולב מופיע בימים אלו גם בסדרה "כיפת ברזל", יש לך גם תכנונים לעבור למשחק בעולם המבוגרים?

"כן. אני נראית כמו נערה בתיכון, וזה פתח לי צוהר לעולם הנוער. אבל אני מאמינה שמה שיבוא, יבוא, ואני ללא ספק ארצה להתנסות גם במשחק בעולם המבוגרים".