בידור

"בחרו בי כפרזנטורית הראשונה של המותג וזו אמירה מאוד גדולה" (צילום: אוהד אלימלך)

"חייבים לפתח עור של פיל": אשלי וקסמן בקשי מדברת על פרסום ברשת

בין חזרות למופע "שוברים את הרשת" לבין שיתופי פעולה עם חברות שונות, כוכבת הרשת הגדולה בישראל הסבירה לנו איך אפשר להפוך לאשלי וקסמן בקשי הבאה.

 עינב לוגסי   |   16/07/2017  |    |    | 

בעוד שרובנו מעבירים את ימי החופש הגדול בהשלמת שעות שינה או בחוף הים בניסיון לתפוס קצת צבע, אשלי וקסמן בקשי עובדת מסביב לשעון ביצירת שיתופי פעולה, הופעות וערוץ ולוגים מצליח, שאותו היא מתחזקת מדי יום. את אשלי תפסנו באמצע האריזות והמעבר לבית חדש, אבל אתם בטח כבר ידעתם את זה בזכות "בקשי סאמר", סדרת הוולוגים היומית שלה בקיץ הנוכחי, שבה היא משתפת את הצופים בכל פרט מרגש מחייה. למזלנו, היא הצליחה לפנות כמה רגעים בסדר היום העמוס שלה בשבילנו.

 

על מה את עובדת בימים אלו?

"אני עובדת על המופע 'שוברים את הרשת' שממשיך לעלות על הבמות גם במהלך הקיץ, ובמקביל אני מצלמת את 'בקשיסאמר' בערוץ הוולוגים שלי".

איך זה מרגיש לצאת מהמסך ולהופיע בלייב?

"מאוד מלחיץ. זו פעם ראשונה שאני עושה דבר כזה, אבל בכל פעם שאני עולה על הבמה, אני מקבלת כל כך הרבה אהבה מהקהל ומרגישה מיד בבית".

ספרי לנו על פדיחה שקרתה לך במופע.

"פעם אחת הייתה בעיית סאונד והמיקרופון שלי לא נדלק. הייתי אמורה לעמוד מאחורי הקלעים ולומר את המשפט שלי. צעקתי לתוך המיקרופון ולא שמעו אותי! לא ידעתי אם לעלות לבמה או לא, זו הייתה פדיחה רצינית".

חכמים בשמש. אשלי ושאר כוכבי "שוברים את הרשת" (צילום: אוהד אלימלך)

באמת פדיחה רצינית! אבל כבר קרו לך פדיחות גדולות ממנה ואת כולן אפילו צילמת לערוץ הוולוגים שלך. את שלמה עם החשיפה שהחיים הפרטיים שלך מקבלים?

"לגמרי. בסופו של דבר אני זו שבוחרת מה לצלם, מה להשאיר בסרטון ומה להוריד. הכול תחת השליטה שלי".

קרה שהחשיפה פגעה בך באופן קיצוני?

"כן. אני לא יכולה להתעלם מכל תגובה רעה שאני קוראת ואי אפשר להגיד שהן לא פוגעות בי. זה פוגע קצת ועוד קצת ובסוף זה מצטבר. יש מקרים שהכול מתפוצץ ואני שוקלת לשנות כיוון, וכל פעם מחדש אני צריכה להזכיר לעצמי לא לתת לדברים כאלו להשפיע עליי".

היום יותר ויותר בני נוער רוצים להתפרסם דרך הרשתות החברתיות ולהיות כוכבי רשת, את רואה את זה כדבר טוב או רע?

"אם בני נוער רוצים להתפרסם כי יש להם אמירה, כי הם רוצים להיות יצירתיים וליצור תוכן מקורי, זה נהדר. מי שחולם להיות מפורסם רק בשביל התהילה והפרסום צריך להבין שהוא לא יכול להיות מפורסם בלי סיבה. אנשים מפורסמים שלא יוצרים ולא מעשירים את העולם בתוכן כלשהו ייעלמו מהר מאוד. מה שמשאיר אותך באור הזרקורים זו היצירה. זה מה שיזכרו ממך אחרי שכבר לא תהיה כאן. בסופו של דבר, פרסום הוא תופעת לוואי של היצירה שלך".

את חושבת שבתחום הביוטי יש מקום גם לבנות צעירות?

"ברור, אני מאוד תומכת בזה. מצד אחד, זה כיף לראות בנות שמשקיעות ויוצרות תוכן מקורי. מצד שני, כשאני רואה בנות צעירות מאוד שעוסקות בזה, אני קצת חוששת, כי החשיפה יכולה להיות מאוד פוגעת, בעיקר בביטחון העצמי. צריך להיזהר ולדעת שאם אתה נכנס לעולם הזה, אתה חייב לפתח עור של פיל. גם אם מאתיים אלף אנשים יעקבו אחרייך באינסטגרם ויפרגנו לך, תמיד יהיו אנשים שלא יאהבו אותך והתגובות שלהם עלולות להשפיע".

חברת האיפור "מייבלין ניו יורק" בחרה בך כ-It Girl של החברה, מהי לדעתך ההגדרה של איט גירל?

"מישהי שבטוחה בעצמה ובסטייל שהיא רוצה שיהיה לה, כזו ששומרת על ערכים וסוחפת אנשים סביבה. כזו שכל אחת הייתה רוצה להיות חברה שלה".

את גם הפרזנטורית של חברת הקומסטיקה "ל'אוקסיטן", איך נוצר שיתוף הפעולה ביניכן?

"אני מאוד אוהבת את המוצרים של החברה, אז פניתי אליהם והצעתי להיות הפרזנטורית שלהם. אני חושבת שזה היופי בשיתוף הפעולה המדובר - הוא אותנטי. אני זו שיזמה את הצעד הראשון וזו חברה שמעולם לא העסיקה פרזנטורית, לא בישראל ולא בחו"ל. עצם העובדה שבחרו בי כפרזנטורית הראשונה של המותג זו אמירה מאוד גדולה".

במקביל את משווקת את המברשות שלך, אילו עוד מוצרים היית רוצה להוציא על שמך?

"ממש בקרוב אני משיקה ספוגית לאיפור ואני כבר הרבה זמן עובדת על מוצרי איפור נוספים, אבל אני לא אוציא משהו שהוא פחות ממושלם, אז איני ממהרת להשיק מוצרים חדשים בינתיים".

יכול להיות שתתפתחי גם לכיוונים נוספים? ליין בגדים, למשל?

"הייתי מאוד רוצה. לדעתי אני כבר מזמן לא נחשבת למישהי שעוסקת רק בתחום הביוטי. יש לי הרבה עוקבים ברשתות החברתיות שמתעניינים בסטייל שלי ובנוסף אנשים מקבלים ממנו המלצות לנושאים שונים, כמו הורות, תיירות ועכשיו גם שיפוץ והום סטיילינג. אני לא יודעת מה יקרה בעתיד, אבל הייתי שמחה לפתח את עצמי בקטגוריות שונות".

נראה שאת עובדת על אין-סוף פרויקטים במקביל, מה סוד ההצלחה שלך?

"עבודה קשה. אני מרגישה שמי שרואה אותי מהצד חושב שהחיים שלי מאוד זוהרים, שאני לא עובדת קשה, רק מצלמת סרטונים וזהו. אבל לא, אני עובדת על הרבה פרויקטים במקביל ורובם לא נחשפו עדיין, בדרך כלל עובר המון זמן עד שאני יכולה לדבר עליהם ולכן באמת צריך הרבה משמעת עצמית ועבודה מאומצת. הרבה בנות שואלות אותי: 'אם אני רוצה להיות אשלי וקסמן בקשי הבאה, מה אני צריכה לעשות?'. אני מסבירה להן שהן צריכות פשוט לעבוד ולשאוף תמיד לטוב ביותר, לא להתעסק בכל השאר".

המופע "שוברים את הרשת" יגיע ב-5.8 לספורטן הוד השרון, וב-19.8 לספורטן פתח תקווה.