סטייליש

אין כמו טרנדים קיציים ((צילום: יח"צ, יח"צ חו"ל))

חולצות להקה ותכשיטי שור: חמש האובססיות האופנתיות הגדולות של קיץ 2017

הארון שלנו כבר מפוצץ בהם, ושלכם?

 ראש אחד   |   08/05/2017  |    |    | 

כבכל עונה, גם הקיץ אנחנו מוצפים בטרנדים חדשים שגורמים לנו מיד להתמכר ולרצות שכולם ימלאו לנו את הארון. אבל רגע לפני שאתן רצות לנסות להשיג את כולם, צמצמנו לכן את חמשת הטרנדים הכי אופנתיים, מגניבים וחסרי מאמץ. 

1. חולצות להקה

חולצה כזאת היא טוויסט מגניב לכל אאוטפיט והיא טרנד נצחי בעולם הסטריט סטייל, ואתן הרי פאשניסטות אמיתיות, אז זה פריט מאסט בארון שלכן!

2. סניקרס לבנות

אנחנו לא יכולים להתעלם מהפריט ששולט לנו בארון כבר כמה שנים - סניקרס לבנות. לא משנה אם תנעלו אותן עם שמלה, ג’ינס, טרנינג, חליפה, חצאית או מכנסיים מחויטים - הן תמיד יקנו לוק לא מתאמץ, קז’ואל והכי מגניב שיש.

3. תכשיטי שור

בחורף 2016 השתלטו הינשופים על עולם האופנה, בקיץ 2016 היו אלה האננסים ששלטו בארון, ובקיץ הקרוב מגיע בכל הכוח פרינט חדש - שור! פרינט של ראש השור כבר מופיע על חולצות, תכשיטים ותיקים, ובקרוב לא תוכלו להפנות את הראש מבלי לראות זוג קרניים מכוונות אליכם.

4. פריטים ורודים

בכל עונה יש כמה טרנדים שמגיחים בהפתעה ומבלי שצפינו אותם מראש, והפעם אחד הטרנדים האלה הוא צבע ורוד! ורוד אף פעם לא יוצא מהאופנה, אבל העונה הוא בולט באופן יוצא דופן ברוב המותגים הגדולים. שילוב פריט ורוד אחד באאוטפיט הפך לחובה עבור פאשניסטות ופאשניסטים מסביב לעולם. אז שאנחנו נגיד "לא" לוורוד? מבחינתנו כל יום הוא יום רביעי! הבנתם?

5. פסים

אין מה לעשות, כשאנחנו קולטים טרנד חדש שעתיד להגיע בעונה הקרובה, אנחנו מיד מתאבססים עליו. הכוונה היא לטרנד הדפס הפסים שברגע הפך לפריט הכי עדכני וחם בארון שלכן.