מגזין

לוקס, אתה בא לשחק איתנו אחרי בית הספר? (צילום: Courtesy Netflix)

חדש: "סטריינג'ר ט'ינגס" מגיעה לעולם הגיימינג

וגם: האפליקציה שהופכת למשחק קלפים והמצלמה שהולכת להיעלם מהמדפים. #חדשות_גיימינג

 דורון פרידמן   |   30/10/2017  |    |    | 

אוי, אנחנו חייבים את זה! במקביל להשקת העונה השנייה של "סטריינג'ר ט'ינגס", יצאה בימים האחרונים חבילת הרחבה חדשה של מיינקראפט ברוח סדרת הלהיט של נטפליקס. ההרחבה, שזמינה לכל הקונסולות ולמחשב, כוללת כ-50 סקינים של דמויות משתי העונות של הסדרה, כך שאם עדיין לא צפיתם בכל העונה השנייה – היזהרו מספויילרים! אה, ותודו שיש משהו מסתורי / ספוקי / מרגש בטריילר הזה:

 

הגיע הזמן להיפרד רשמית מהקינקט, המצלמה המהפכנית של האקסבוקס שגרמה למיליוני ילדים (ומבוגרים, לא נכחיש) להתנועע, ולא תמיד בדרכים חינניות, מול מסך הטלוויזיה. השבוע תחדול חברת מיקרוסופט, יצרנית האקסבוקס, לייצר את הקינקט, אחרי שבשנים האחרונות היא ירדה מגדולתה. הסיבה: פחות ופחות חברות הוציאו משחקים שתמכו בקינקט, מה שגרם לפחות ופחות גיימרים לקנות אותה, מה שגרם למיקרוסופט לקבל את ההחלטה הגורלית. עם זאת, חשוב להדגיש שלא מדובר בכישלון: יותר מ-35 מיליון ערכות קינקט נמכרו מאז שהמצלמה הושקה ב-2010 לקונסולת האקסבוקס 360, וזה אחלה הישג שללא ספק ירשם בדפי ההיסטוריה של הגיימינג. ושל הפיזוזים המביכים.

יח"צ

 

מתי בפעם האחרונה שיחקתם בפרוט נינג'ה? נו, משחק הסמארטפון שבו צריך לחתוך פירות עם חרבות כאילו שהייתם מתנקשים אסייתיים חסרי רחמים שממש, אבל ממש לא אוהבים אבטיח. נכון שזה היה מזמן? ונכון שאתם נזכרים במשחק הזה עם חיוך? ונכון שתשמחו לדעת שבשנה הבאה תצאה סדרת משחקי קלפים – אשכרה משחקים אמיתיים ומוחשיים כאלה שמשחקים עם חברים על שולחן – שמבוססת על פרוט נינג'ה? ונכון שאתם רוצים להזמין אותנו עכשיו לשייק פירות? נכון מאוד. אז ביי.