מגזין

(צילום: יח"צ)

חדשות גיימינג: פאבג'י בפלייסטיישן, יוטיוב בסוויץ' ודסטיני 2 בחינם

עדיף מאוחר מאשר לעולם לא

 עמרי ויסמן   |   11/11/2018  |    |    | 

כאנשים שתמיד מסתכלים על חצי הכוס המלאה, במיוחד אם היא מלאה במילקשייק חמאת בוטנים, אנחנו מודים שהחיים לא תמיד מושלמים. למשל, יש משחקים ואפליקציות שיוצאים באופן בלעדי לקונסולות מסויימות, אבל "מחרימים" קונסולות אחרות. לדוגמא, אף פעם לא נזכה לשחק באנצ'רטד ובגוד אוף וור על האקסבוקס, בהיילי ובגירז אוף וור על הפלייסטיישן, ובפוקימון ובזלדה על כל קונסולה שהיא לא של נינטנדו. אבל מצד שני, גם יש הפתעות בחיים. כמו למשל פאבג'י, משחק הבאטל רויאל הכי מצליח בעולם שהוא לא פורטנייט, שהושק בבלעדיות לפני שנה לאקסבוקס וואן, יגיע בחודש הבא לפלייסטיישן 4. אין לנו כרגע תאריך מדויק, אבל אנחנו לא מתלוננים יותר מדי. תפתיעו אותנו.

ואם כבר מדברים על הפתעות, אז בימים האחרונים, בשקט בשקט, האפליקציה של יוטיוב הפכה להיות זמינה לסוויץ', ועכשיו אתם יכולים לצפות בסרטונים האהובים עליכם גם על הקונסולה המצליחה של נינטנדו, שיצאה כבר לפני כשנה וחצי אבל רק עכשיו נזכרו להוסיף לה תמיכה ביוטיוב. אבל אנחנו לא מתלוננים יותר מדי. העיקר שזה בחינם. 

ואם אנחנו כבר מדברים על חינם, אז מה דעתכם על זה: אתם יכולים לקבל את גרסת המחשב אישי של דסטיני 2, משחק האקשן / תפקידים של חברת אקטיוויז'ן, ללא תשלום! תוכלו להוריד את גרסת הבסיס של המשחק משירות באטל נט (Battle.net) בלי לשלם עליה אגורה, וההצעה תקפה עד ה-18 בנובמבר. אתם עדיין כאן?