מגזין

באמת התגעגענו! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

חדשות גיימינג: וואן דיירקשן בפלייסטיישן ואקסבוקס בעברית

וגם: ב"סימס 4" רק עושים כביסה, אך לא להתייאש, יש גם ניקוי יבש!

 עמרי ויסמן   |   10/10/2017  |    |    | 

מוטב שתתחילו לחמם את מיתרי הקול, כי סוני תשחרר בעוד כשבועיים כותר חדש לגמרי בסדרת משחקי הקריוקי סינגסטאר, בשם סינגסטאר סלבריישן (SingStar Celebration). הטוויסט: לא תצטרכו לחבר מיקרופון לפלייסטיישן 4, כי הסמארטפון שלכם יכול לשמש כמיקרופון וכמסך שני למשחק, בתנאי שתורידו את אפליקציית פליילינק (PlayLink) החינמית ותיעזרו בה כדי לצוות את הסמארטפון לקונסולה.

ומה לגבי השירים? ובכן, רשימת הלהיטים שתוכלו לזייף לצלילי הפלייבק שלהם בסינגסטאר החדש רק תלך ותתרחב בחודשים הקרובים, אך בינתיים יושק המשחק עם כמה עשרות שירים, ביניהם יצירות של וואן דיירקשן, מייגן טריינור, סיה, שון מנדס, איגי אזליה, ג'ייסון דרולו, קינגז אוף ליאון, אדל, זארה לארסון ועוד.

מתוך סינגסטאר סלבריישן

יש סיכוי שעובדים עלינו ועכשיו ה-1 באפריל? לא, בדקנו בטלפון והיום ה-10 באוקטובר, אז זה חייב להיות נכון: בשנה הבאה (תאריך ההשקה הסופי טרם פורסם) תצא ל"סימס 4" חבילת הרחבה חדשה שתעסוק כולה ב...כביסה! קוראים לה Laundry Day Stuff והיא תכיל מלא-מלא חפצים מעולם שטיפת הבגדים כמו מכונות כביסה בשלל דגמים וצבעים, אטבי כביסה, סלסלות כביסה, חבלי כביסה, חתולי כביסה וגם המון פריטי לבוש שעד כה קצת נזחנו מעולם הסימס ולא קיבלו את הכבוד שמגיע להם, כמו גרביים למשל. אין על גרביים (אה, וצחקנו לגבי חתולי הכביסה, כן? אבל כל יתר הפרטים מדויקים לגמרי).

צילום: יח"צ

החל מהשבוע, מערכת ההפעלה של קונסולת האקסבוקס 1 זמינה גם בעברית. מדובר באירוע מכונן בהיסטוריית הגיימינג של ישראל, מפני שמעולם לא הייתה קונסולה שתמכה בעברית. לכן צריך לתת לחבר'ה במיקרוסופט חיבוק וירטואלי ענק – באמת שמגיע להם. עכשיו רק נשאר שסוני תדאג לתפריטים בעברית על הפלייסטיישן 4 וישראל תהפוך למעצמת גיימינג אמיתית.

צילום: יח"צ