מגזין

מחכים לסדרה! (צילום: יח"צ)

חדשות גיימינג: האם גוגל עובדת על קונסולת משחקים?

וגם: "היילו" שובר מסך ו"פורטנייט" סוגר את מגרש השעשועים

 עמרי ויסמן   |   10/07/2018  |    |    | 

הקונסולה של גוגל

יח"צ

סוני, מיקרוסופט ונינטנדו מוזמנות להיכנס לכוננות ספיגה, כי שמועות עקשניות גורסות כי גוגל זוממת להיכנס לעסקי קונסולות המשחקים ועתידה להכריז על מוצר גיימינג חדש. ההערכות הן שהקונסולה, ששם הקוד הזמני שלה הוא "יטי" (Yeti), תתמוך בסטרימינג בלבד ולא יהיה לה כונן דיסקים. העסק נמצא עדיין בתחילת הדרך, אבל גורמים בתעשייה מוכנים להישבע שגוגל כבר יצרה קשר עם מפתחות משחקים גדולות כמו אלקטרוניק ארטס ואפילו מגייסת לשורותיה אנשי גיימינג בכירים שיעבדו על משחקים בלעדיים. אנחנו מהמרים על הכרזה רשמית בעוד כמה חודשים.

 

"היילו" בטלוויזיה

יח"צ

אולי האקסבוקס קצת מקרטעת לעומת הפלייסטיישן בדור הקונסולות הנוכחי, אבל תסכימו איתנו ש"היילו" הוא מותג-על ועדיין נחשב לאחד המשחקים הכי אהובים בכל הזמנים. גם הקולנוען סטיבן ספילברג כבר יודע את זה, ולכן חברת ההפקות שלו עובדת על סדרת טלוויזיה (לא מצויירת!) שמבוססת על "היילו", שעונתה הראשונה תכיל עשרה פרקים. אז נכון שמדברים על סדרה של "היילו" כבר כמה שנים טובות ושום דבר עוד לא קרה, אבל העניין הפך לרשמי בימים האחרונים לאחר שדווח כי ערוץ הכבלים האמריקאי שואוטיים רכש את הסדרה וצפוי לשדר אותה בשנה הבאה. עמרי מתנדב לגלם את מאסטר צ'יף (כי לא תראו את הפרצוף שלו גם ככה).

 

גן סגור

יח"צ

התמכרתם למצב Playground בפורטנייט, שמתמקד בבנייה ולא בקרבות? אז יש לנו חדשות רעות במיוחד, עם שביב של תקווה: מצב "גן השעשועים" יוסר מהמשחק ביום חמישי הקרוב, ה-12 ביולי, כי חברת אפיק, מפתחת המשחק, החליטה שזה עדיין לא זה. שביב התקווה שהבטחנו הוא שאפיק הודיעה שהמצב יחזור מתישהו בעתיד עם מלא שיפורים ושדרוגים, כמו למשל אפשרות לערוך מבנים של שחקנים אחרים. רק אל תגעו לנו במרפסת השיזוף!