מגזין

תגידו תודה שהיא לא התחפשה לסוון. (צילום: מתוך המשחק)

חדשות גיימינג: איזו נסיכת דיסני הצטרפה ל"סטריט פייטר"?

וגם: פייב נייטס אט פרדיס חוזר... עם פיצה!

 דורון פרידמן   |   07/12/2017  |    |    | 

האם אלזה מ"לשבור את הקרח" הצטרפה לצוות הלוחמים של "סטריט פייטר 5"?! שאלה הזויה, כי מה לנסיכות החביבות של דיסני ולמשחקי מכות קטלניים? אבל תתפלאו לדעת שהתשובה היא... כן!  אבל גם לא. נתפשר על בערך? נסביר: במסגרת הרחבה חדשה למשחק, הכוללת בין היתר תלבושות חגיגיות לקראת חג המולד, זכתה הדמות קולין (Kolin) לתלבושת מלכותית-משהו, שדי מזכירה את זו של אלזה. אם תוסיפו לכך את העובדה שגם קולין יכולה לשלוט בשלג ובקרח, נוצר הרושם שזה לא סתם צירוף מקרים ושקולין בעצם התחפשה לאלזה. עדיין לא מאמינים? אז קבלו: בתפריט התלבושות האלטרנטיביות של הדמויות במשחק, ממש לצד תלבושת "אלזה" של קולין, אפשר למצוא את התיאור המפליל הבא:

...Hey, since she controls snow and ice, do you think this is a cosplay of...? Nah. I should just let it go, למי שעדיין לא הבין, פשוט תקראו שוב את המילים האחרונות. קטעים.

יוטיוב

לא מרוצה מהביצוע. 

בשקט בשקט, ממש כמו במשחק אימה טוב, יצא לפני כמה ימים משחק חדש של "פייב נייטב אט פרדיס", אבל הוא שונה לגמרי מכל מה שיכולתם להעלות על דעתכם. למה? כי יש בו זיתים, פטריות ובצל, והמטרה העיקרית בו היא להכין פיצות. עד שהצרות מתחילות, כמובן. Freddy Fazbear Pizzaria Simulator מתחיל בדיוק כמו סימולטור עסקי שבו צריך לנהל פיצריה ולדאוג לרצות את כל הלקוחות עם מגשים מבעבעים ומלאים בכל טוב, אבל אז, בדיוק כמו המשחקים הקודמים בסדרת המשחקים המוזרה אבל הסופר-מצליחה הזו, קורים דברים מטורפים ומפחידים ברמות שאסור לנו לפרט כאן כי יוצר המשחק, סקוט קות'ון, לא אוהב שמפרסמים ספויילרים. בכל מקרה, תוכלו להוריד את FFPS למחשב בחינם משירות ההורדות Steam, ואל תשכחו את רוטב העגבניות (או שזה דם?!).

מתוך הסרטון

מתערבים אתכם שהחיוכים האלה יירדו מהר מאוד...

הודעה חשובה לאלה שעדיין משחקים ב"פוקימון גו" וחוששים לצאת לתפוס פוקימונים בגשם: מעכשיו כדאי שתצאו לתפוס פוקימונים בגשם, כי יש סיכוי לא רע שתמצאו כמה מפלצות כיס נדירות דווקא כשהשמיים דולפים. עדכון חדש, שצפוי לצאת למשחק בכל רגע, כולל לא רק 50 פוקימונים חדשים – אלא תמיכה מלאה בתנאי מזג אוויר מקומיים! זה אומר, לדוגמה, שכאשר יורד גשם באזור שלכם, אז יהיה קל יותר לתפוס פוקימוני מים נדירים. הטריילר החדש הבא ממחיש את השדרוג המהפכני הזה בצורה מעולה, אבל חשוב שלא תצאו מהבית בלי מטריה. הרי גשם בכל זאת הורס סמארטפונים, ואי אפשר לתפוס פוקימונים אם הטלפון שלכם מושבת.