סטייליש

כן, זה באמת קרה. (צילום: לואי ויטון קרוז, יח"צ, יח"צ חו"ל)

חדשות אופנה: התצוגה שגרמה לנו לא לרצות פיצה

כל העדכונים החמים אצלנו

 נועם גורביץ'   |   22/05/2017  |    |    | 

נושמים אופנה אבל לא מספיקים להתעדכן בכל החדשות? מזל שנכנסתם לאתר שלנו! כל התצוגות, הקולקציות החדשות, הסיילים החמים והידיעות המרעישות יחכו לכם ממש כאן בכל שבוע.

תצוגות

לפני שבוע התקיימה תצוגת האופנה של המותג "לואי ויטון" לקולקציית קרוז 2018. התצוגה הייתה בקיוטו שביפן, בהתאם להשראה של הקולקצייה. הבגדים על המסלול היו אדג'יים, מרעננים ועשו לנו חשק לקנות פחות פיצה בשביל לקנות אותם (הלם). צפו בלוקים מהתצוגה: 

קולקציות חדשות

קולקציית הקיץ החדשה של H&M תגרום לכם לרצות לבלות כל היום בים.

(צילום: הנס מוריץ)

(צילום: הנס מוריץ)

הנעליים של יאנגר, מבית פפאיה, הן בדיוק מה שחסר לכן בארון.

יאנגר, 219.90 שקלים (צילום: מנחם רייס)

הקולקצייה החדשה של תומאס סאבו, בהשראת העולם האפריקאי, תעלה לכם חיוך על הפנים.

תומאס סאבו, 460 שקלים (צילום: יח"צ)

קולקציית הקיץ של טימברלנד היא כל מה שאתם צריכים.

טימברלנד, 379 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל)

קמדן אנד שוז מוציאים קולקציית קיץ טבעונית #אהבנו

קמדן אנד שוז, 139 שקלים (צילום: אושרי תורתי)

שיתופי פעולה

לוריאל פריז משתפים פעולה עם אוליבייה רוסטאן, מעצב מותג העל "בלמיין" והבסטי של משפחת קרדשיאן, בקולקציית קפסולה בחזון "אלילת רוק" של בלמיין. הקולקצייה תימכר במהדורה מוגבלת החל מספטמבר 2017, במהלך שבוע האופנה בניו יורק. אוליבייה בתגובה על שיתוף הפעולה - "מותגי לוריאל פריז ובלמיין חולקים את אותו חזון מוצק על נשיות ואת אותה המטרה, להעצים את היופי הנשי ולהציע לנשים באשר הן, דרכים שונות ומגוונות להביע את עצמן. עם שיתוף פעולה זה, אני נרגש לממש את הרעיון עבור כל אישה, בכל מקום ברחבי העולם". פייר? מתרגשים!

אוליבייה כבר מתכונן (צילום: יח"צ חו"ל)

עוד שיתוף פעולה מרגש הוא בין מותג הנעליים "וואנס" לאמנית קנדרה דאנדי, שעיצבו ביחד קולצייה בהשראת הדוגמאות, הצבעים, המוזיקה והאיפור של שנות השישים. התוצאה היא נעליים סופר צבעוניות וכיפיות!

רוצים הכל (צילום: יח"צ)

חדשות טובות לאוהבי הכלבים - אתר האופנה ADIKA מוכר חולצת T-DOG שההכנסות ממכירתה יתרמו כולן למען "הכלבייה של אורה". התרומות יסייעו לכלבייה שמתן טיפול לכלבים ובמציאת בעלים ראויים לכל אחד מהם. החולצה נמכרת באתר ב-25 שקלים .