סטייליש

תחילתה של ידידות מופלאה (קרדיט: מתוך האינסטגרם)

חדשות אופנה: הכל על שיתוף הפעולה בין ג'יג'י חדיד לברק שמיר

בזמן שהייתם עסוקים בעוגות גבינה ומלחמות מים, קרו כמה דברים בעולם האופנה שאסור לכם לפספס.

 נועם גורביץ'   |   01/06/2017  |    |    | 

וואו, כמה עברנו השבוע! חופש שבועות, פשטידות, מלחמות מים, בגדים לבנים מלוכלכים והשלמת שעות שינה. בתוך החגיגה הגדולה הזו, בטח לא התעדכנתם בחדשות החמות בעולם האופנה. אנחנו משערים שאתם עדיין קצת עייפים (שנ"ץ זה מאוד מתיש), אז צימצמנו בעבורכם את שלוש הידיעות הגדולות של השבוע. 

קנדל לאדידס

קנדל ג'נר זכתה לשתף פעולה עם מותג הספורט "אדידס", כפי שהכריזה בעמוד האינסטגרם שלה. עדיין לא ברור אם מדובר בשיתוף פעולה של קולקצייה מיוחדת או בסך הכול בקמפיין לחברה, אבל אנחנו יודעים מי בטוח שמח ממנו - קניה ווסט! אחרי שיתוף הפעולה האייקוני שלו עם "אדידס", קניה מרגיש חיבור מיוחד למותג. איך אנחנו כל כך בטוחים בזה? כי מי מכם שצופה באדיקות ב"משפחת קרדשיאן" ודאי זוכר את הסכסוך הקצר בין קניה, קים וקריס על כך שקיילי כיכבה בקמפיין של "פומה", המותג המתחרה. אז סכסוך לא יהיה הפעם, ואנחנו לגמרי לא יכולים לחכות לראות במה מדובר!

officially joining the adidas fam! @adidasoriginals #adidasAmbassador #adidasOriginals

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

הקולקציה שכולם חיכו לה

אלכסה צ'אנג היא אחת מאושיות האופנה הגדולות והמוערכות בעולם. היא החלה את דרכה בתור דוגמנית, המשיכה כמנחת טלוויזיה וכיום היא אייקון סטריט סטייל, כתבת אופנה וגם מעצבת. את הקולקציה הראשונה שלה שחררה ביום שני האחרון (ב-30 ביוני), לאחר תצוגת אופנה אינטימית בכנסייה בלונדון, קולקציה שרבים ציפו לה בכיליון עיניים! ומה הייתה התוצאה? הבגדים עצמם היו די פשוטים, לא חדשניים אבל כנראה שכל אחת תמצא לה לפחות פריט אחד שהיא אוהבת. אלכסה לא לקחה סיכונים בקולקציה הזו, אולי כי היא פחדה מהביקורות ואולי כי זו פשוט מי שהיא, אבל היינו מצפים לקצת יותר מהאיט גירל של עולם האופנה. טוב נו, לא נהיה קשים מדי, לפחות היא עיצבה חליפת פסים ורודה שאנחנו חולמים עליה בלילות כמעט כמו שאנחנו חולמים על פיצה (חשבתם שלא נכניס משהו על פיצה?). 

ג'יג'י חדיד וברק שמיר מככבים בקמפיין משותף

ברק שמיר, הנער והתלתלים, יככב בקמפיין סתיו-חורף הקרוב של בית האופנה "ורסאצ'ה". ברק כבר כבש את מסלול בית האופנה בינואר, במהלך שבוע האופנה במילאנו, ונראה שבכירי המותג התאהבו בו והחליטו ללהק אותו לקמפיין הקרוב לצד לא אחרת מאשר דוגמנית העל, ג'יג'י חדיד #התעלפנו. טרם נחשפו תמונות רשמיות, אך ברק כבר הספיק לפרסם תמונה שלו לצד ג'יג'י עם הכיתוב "בקרוב... קמפיין חדש ביחד!!!". אפשר להרגיש את ההתרגשות שלו מהפוסט הזה! האמת? אנחנו לגמרי מתרגשים ביחד איתו. הצעה שלנו לשיתוף פעולה נוסף - זאין מאליק ונועה קירל. סתם, ככה, עלה לנו לראש. 

A post shared by Barak Shamir (@itsbarakshamir) on