סטייליש

עשית לנו חשק לתלתלים (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

זנדאיה הסתובבה עם אפרו מהסיבה הכי מרגשת שיש

"אופנה נתנה לי כלים לעורר השראה בנערות צעירות"

 נועם גורביץ'   |   24/10/2017  |    |    | 

אמש אירע טקס פרסי האופנה של מגזין "אינסטייל" אליו הגיעו כוכבים ענקיים להגיש ולקבל פרסים וביניהם היו סלינה גומז, אל פנינג, אלן פומפיאו, דמי לובאטו וזנדאיה, שזכתה בפרס "כוכבת הסטייל" של השנה, ובצדק! הלוק של הזוכה היה סופר וינטג'י עם תסרוקת אפרו מפוארת ושמלת מקסי צבעונית, שגרם לצלמים ללחוץ בטירוף על המצלמה ולתעד כל צעד וכל סיבוב של הכוכבת בשמלת הקפלים. המראה הנבחר של זנדאיה מוכיח שהיא לגמרי מעוררת השראה אופנתית וראויה לפרס שקיבלה, אבל הנאום המעצים שלה במעמד הזכייה מוכיח שהיא פשוט מעוררת השראה כבן אדם. #גירל_פאוור

אימג'בנק/Gettyimages

זנדאיה ידועה בתור אחת שמאמצת לעצמה את שורשיה האפרו-אמריקאיים ומתגאה בהם, ולא פעם היא בחרה לסדר את שיערה בתסרוקת אפרו בשביל להדגיש זאת. "אני בוחרת בחירות אופנתיות בלתי נשכחות, כמו אפרו, בשביל להראות לנערות צעירות שהן יכולות לשבור גבולות", כך אמרה במהלך נאום הזכייה שלה. השחקנית המשיכה וסיפרה שלתחום האופנה והעיסוק בו יש חלק חשוב בגישה שלה לחיים - "הדעה היחידה שחשובה כשאתם יוצאים מהבית, מסתכלים במראה או פשוט לובשים משהו היא אך ורק שלכם. אנחנו צריכים להפסיק לחיות לפי ההגדרות של אנשים אחרים ופשוט לחיות בשביל עצמנו. זה מה שאופנה איפשרה לי לעשות". זנדאיה הדגישה את הרבדים השונים שיש באופנה, הבהירה שיש בתחום הרבה יותר מרק בגדים ונעליים ושאפשר להעביר מסר משמעותי באמצעותה. זנדאיה בוחרת לחזק בעזרתה נערות צעירות בכלל, ובנות ממוצא אפרו-אמריקאי בפרט. פייר? התרגשנו.

אם חשבתם שבזה הסתכם הרגע המרגש של הערב, השחקנית ממש לא עצרה בשלב הזה אלא פנתה לסלינה גומז, קייט בלאנשט ודמי לובאטו ואמרה להן: "תמשיכו עם מה שאתן עושות, כל אחת מכן, תמשיכו להיות יוצאות דופן, מבריקות ומיוחדות בדרך שלכן כי מה שהעולם צריך כרגע זה אנשים בדיוק כמוכן". גם מלאה בסטייל, גם מעוררת השראה וגם מעצימה נשים אחרות? זנדאיה, ניצחת את כל הגירל קראשס של העולם!