סטייליש

איך מצטרפים לצמד הזה?! (קרדיט: אינסטגרם)

זו הסיבה שמאדי זיגלר ומילי בובי בראון הן הכי גירל פאוור שיש

ומה הקשר לטיילור סוויפט וסלינה גומז?

 נועם גורביץ'   |   17/08/2017  |    |    | 

בתחילת השבוע אירע טקס פרסי נבחרי הנוער, שהביא לנו עשרות לוקים בלתי נשכחים. זנדאיה, פיפת' הרמוני ולואי טומלינסון בהחלט כבשו את ליבנו בלוקים שלהם, אך יש שתי נערות שהוכיחו לנו שהן סטייל אייקון בהתהוות - מאדי זיגלר ומילי בובי בראון צעדו על השטיחה אדום ביחד והוכיחו לכל חובבי האופנה שהן האיט גירלז הבאות. כל אחת מהן לבשה אאוטפיט סופר מיוחד בפני עצמו, צעדו בביטחון מלא על השטיח האדום וגרמו לנו להתאבסס עליהן אפילו יותר. זה לא סוד שאנחנו חושבים שמאדי זיגלר היא השראה אופנתית מושלמת, או שמבחינתנו האינסטגרם של מילי בובי בראון הוא חובה בפיד של כל אחד, אבל אם לרגע חשבנו שבזה זה מסתכם, השתיים הוכיחו לנו השבוע אחרת- הן הוכיחו לנו שהן גם פאשניסטות צעירות וגם הכי גירל פאוור (השילוב המושלם). 

בתור פאשניסטות, מאדי ומילי לגמרי הוכיחו את עצמן. כל אחד שונה מהשנייה גם בחיים וגם בבחירות האופנתיות - מילי בובי בראון היא שחקנית נחשקת ומתלבשת בסגנון יותר כיפי, צבעוני וצעיר, ואילו מאדי זיגלר היא רקדנית ענקית ומעצבת אופנה, שמעדיפה ללבוש לשטיח האדום בגדים יותר מחויטים, בוגרים אבל תמיד עם נגיעות של מתבגרת. הפעם, מילי לבשה שמלה צהובה, נשית וקלילה אותה היא שילבה עם משקפי שמש (הכי מגניבים אבר) ומאדי לבשה חליפת שני חלקים בוגרת, עם פרינט אמיץ אבל עם חולצת קרופ, שהקלילה את המראה. ניכר על השטיח האדום שהשתיים אוהבות את מה שהן לובשות ושהלוקים האלה התאימו לכל אחת באופן אישי (מתים לעשות איתן ולוג "החלפת בגדים!"), ומבחינתנו הבחירות האלה הוסיפו לשתיהן את הטייטל "פאשניסטות", והצעידה המשותפת שלהן על השטיח האדום הייתה מפגן כוח של סטייל. מה דעתכם על כינוי לבסטיז - מאלי? 

אימג'בנק/Gettyimages

הבנתם למה הן אייקוני הסטייל הבאים, אבל למה הבחירה שלהן ללכת ביחד היא הכי גירל פאוור שיש? טוב ששאלתם! הרגע המשותף שלהן על השטיח האדום (טוב, הוא בעצם כחול) הזכירה לנו צמד זמרות שעשו דבר דומה בשנה שעברה - טיילור סוויפט וסלינה גומז, כמובן, שהיו ה"פלאס וואן" אחת של השנייה בטקס פרסי הגראמי והן אמרו בראיונות שונים לתקשורת שהן בחרו לצעוד ביחד בשביל להעביר מסר לעולם - נשים צריכות לאהוב אחת את השנייה ולא להילחם, ושום אישה לא צריכה בן/בת זוג בשביל להרגיש מועצמת, מספיק שה-BFF לצידה #אהבנו! הדימיון בבחירה בבסטי בתור הפלאס וואן רק מוכיח לנו שמאלי לגמרי בדרך הנכונה להיות נשים חזקות, דעתניות ומהוות השראה! 

אימג'בנק/Gettyimages

אמנם מאדי זיגלר ומילי בובי בראון הן רק בנות 14 ו-13, אבל הן מוכיחות שסטייל וכוח נשי מגיעים בכל גיל! אנחנו כבר לא יכולים לחכות לשטיח האדום המשותף הבא שלהן.