סלבס

היי בייבי (צילום: אינסטגרם @camila_cabello)

זו הסיבה שהמעריצים של קמילה קביו בטוחים שהיא בהריון

והיא רוצה שכולם יעזבו אותה ואת הבטן שלה בשקט!

 מאיה גלר   |   29/10/2018  |    |    | 

לפעמים אנשים אוהבים לבנות סיפורים שלמים מפוסט שראו באינסטגרם: יש את אלה שמסיקים שאתם בזוגיות כי הצטלמתם עם הידיד הזה שהם לא מכירים, את אלה שחושבים שאתם בדיכאון כי לא העליתם תמונה כבר יומיים או את אלה שמניחים שאתן בהריון כי אכלתן חומוס לצהריים (#סיפור_אמיתי). קמילה קביו תזדהה במיוחד עם הדוגמא השלישית, כי ממש השבוע היא העלתה פוסט בו היא מצולמת שעונה על קיר כשהיא נוגעת בבטן, ובתגובה אליו קיבלה מאות איחולים ממעריצים שהסיקו שהיא בהריון!

קמילה לא נשארה בשקט מול גל המזל טובים וכתבה תגובה משלה: "חברים אל תשתגעו. הייתי עד עכשיו בסיבוב הופעות באמריקה, ואכלתי אוכל טעים. עזבו אותי ואת הבטן שלי לבד!!!!!!" צודקת קמילוש! אנחנו היינו מוסיפים עוד כמה סימני קריאה אם היינו במקומך! בגלל מיקום היד, מעריצים רבים מיהרו לעשות הנחות שלא צריכות להיעשות. אנחנו חושבים שזה לא המקום של אף אחד להגיב על גוף של מישהו אחר, במיוחד כאשר חושבים שהאדם בהריון. אם הגברת המדוברת נושאת עובר ברחמה, יכולות להיות מגוון סיבות בגללן היא לא רוצה לחשוף את זה לציבור.

רבים מהמעריצים של קמילה מיהרו להגן עליה, וכתבו דברים כמו: "חבר 'ה רק בגלל שהיא נוגעת בבטן שלה, זה לא אומר שהיא בהיריון". אנחנו נודה שקביו קצת בלבלה אותנו עם כיתוב התמונה "you're the only thing I did right", והיא חייבת לזכור שכשהיא בוחרת מה לכתוב - יש לזה consequences.

View this post on Instagram

A post shared by camila (@camila_cabello) on