בידור

מהממים (תמונות: אימג'בנק/Gettyimages)

זוג חדש בביצה: ניק ג'ונאס וקנדל ג'נר!

שמישהו יפעיל את צופרי החמידות! אחרי שמועות רבות שרחשו סביב שני הכוכבים הפוטוגניים אפשר לומר בוודאות. שקנדל ג'נר וניק ג'ונאס יוצאים.

 ראש אחד   |   06/08/2015  |    |    | 
מהממים (תמונות: אימג'בנק/Gettyimages) מהממים (תמונות: אימג'בנק/Gettyimages)

שמישהו יפעיל את צופרי החמידות! אחרי שמועות רבות שרחשו סביב שני הכוכבים הפוטוגניים אפשר לומר בוודאות. שקנדל ג'נר וניק ג'ונאס יוצאים.

מקורות המקורבים לזוג (תמיד תהינו מי האנשים האלה, אבל נזרום) מספרים שזה מאוד טרי ושקנדל בת ה-19 וניק בן ה-22 נהנים מאוד זה עם זה. לחיבור ביניהם (ואיך לא חשבו על זה קודם, תכלס) אחראים זוג טרי אחר, הדוגמנית ג'יג'י חדיד ואח של ניק – ג'ו ג'ונאס. קנדל מכירה את ג'יג'י מהעבודה, וניק מכיר את ג'ו כי הם יצאו מאותו רחם.

גו וגיגי - האח והחברה תמונות אימגבנק/Gettyimages ג'ו וג'יג'י - האח והחברה (תמונות: אימגבנק/Gettyimages)

כשג'יג'י וג'ו החלו לצאת, כל החבורה נפגשה ובילתה יחד רבות, מה שהוביל לחיבור הבלתי-נמנע בין ניק וקנדל. להזכירכם, רק לפני כחודשיים חזר ניק לעולם הרווקות, לאחר שנפרד מאוליביה קולפו. כשהכוכב נשאל לאחר הפרידה המתוקשרת אם הוא מוכן לסיפור אהבה חדש, הוא ענה: "אני לא יודע, זה קצת מוקדם לי. כרגע אני מתמקד בקריירה שלי, והיא בעדיפות ראשונה". טוב, כנראה שסדר העדיפויות שלו השתנה לאחרונה.

ואם כבר מדברים על קריירה, גם קנדל היא בחורה עסוקה, וקריירת הדוגמנות שלה תפסה תאוצה בשנה האחרונה: היא מככבת בתצוגות של כל המעצבים הגדולים ומשמשת כפרזנטורית של קלווין קליין ואסתי לאודר.

שיואו, יכולים להיות להם ילדים מהממים. #רק_אומרים

HOT – מה דעתכם, שידוך מוצלח?

(מאת גינת יעקב / ginat.rosh1@gmail.com)