בידור

(צילום מסך מיוטיוב)

זואלה מחברת רב מכר

יוטיוברית-על, מומחית לאופנה וביוטי, ועכשיו גם סופרת? יש משהו שזואי סאג, AKA זואלה, לא יודעת לעשות?

  |   07/12/2014  |    |    | 
זואלה

יוטיוברית-על, מומחית לאופנה וביוטי, ועכשיו גם סופרת? יש משהו שזואי סאג, AKA זואלה, לא יודעת לעשות?

לאחרונה השיקה היוטיוברית הבריטית זואלה את ספרה הראשון, "Girl Online". אם להתעכב רגע על נתונים משבוע המכירות הראשון, ובכן - בואו נגיד שהיה זה שבוע מוצלח במיוחד. עד כמה מוצלח? אז ככה: מבחינת מספרים (78,000 עותקים לערך), עקף ספר הביכורים של כוכבת הרשת את ספרם הראשון של שמות גדולים בתחום כמו ג'יי קיי רולינג (זכרו, אנחנו מדברים על ימיה של רולינג כסופרת צעירה ואנונימית) ודן בראון - הישג מרשים לכל הדעות.

אך לא כל הנוצץ זהב - בימים שלאחר השקת הספר החלו לרוץ שמועות לפיהן מי שכתב את הספר של זואלה הוא למעשה סופר צללים, זאת אומרת - אדם הנשכר לכתוב ספר עבור אדם אחר. בהמשך מסרה ההוצאה לאור כי זואלה "לא כתבה את הספר בעצמה", אם כי מבחינה רעיונית הסיפור הוא לחלוטין שלה.

זואלה

"Girl Online" מגולל את סיפורה של בלוגרית צעירה בשם פני, שמתעדת ומשתפת את כל רגשותיה וסודותיה הכמוסים ביותר בבלוג תחת השם הבדוי Girl Online. מפה לשם, פני ומשפחתה עוברים לניו-יורק, שם היא מכירה בחור צעיר (וחתיך ומוכשר, כמובן) בשם נואה, ומתאהבת בו. אבל גם לנואה יש סוד כמוס, כזה שמאיים לחשוף את זהותה האמיתית של פני ולהרוס לנצח את החברות היקרה לה ביותר.

נשמע מבטיח, לא? בשלב זה לא ידוע לנו אם מתוכנן תרגום לעברית, אבל אם אתם צופים אדוקים של זואלה, ייתכן שאנגלית כבר באה לכם בקלות!

WELL - מי מתכנן להזמין את הספר? שלנו כבר בדרך!

(כרמל נמירובסקי / carmel.rosh1@gmail.com)