בידור

ה-22 באוקטובר לא יכול להגיע יותר מהר? (צילום: יח"צ)

זה קורה: "המתים המהלכים" וסדרת הבת שלה בדרך לאיחוד

אבל... (חבל שתמיד יש "אבל"!)

 עמרי ויסמן   |   09/10/2017  |    |    | 

צריך להיות זומבי כדי לא לדעת ש"המתים המהלכים" היא אחת הסדרות הכי מצליחות בטלוויזיה. העונה השמינית שלה תעלה לשידור ב-22 באוקטובר (עוד פחות משבועיים!) ותתמקד במלחמת הענקים בין ריק וצוותו לבין ניגן וכנופייתו. אתם במתח? גם אנחנו, אבל לפני שזה יקרה נצפה בפרקים האחרונים של העונה השלישית של "אימת המתים המהלכים", סדרת הבת (הקצת פחות מוצלחת, חייבים להודות), שנוצרה כדי לספק את מנת הזומבים השבועית בחודשי הקיץ, כש"המתים המהלכים" יוצאת לפגרה. מי יודע, אולי הם יפתיעו לטובה?

ועכשיו לעניין המרכזי: ידוע ששתי הסדרת מתרחשות באותו עולם, אם כי בצירי זמן שונים. עם זאת, עוד לפני שהפרק הראשון של "אימת" שודר, כולם שאלו מתי הן "ייפגשו" - כלומר, מתי דמויות כלשהן או קווי עלילה מסוימים יופיעו בשתי הסדרות, וכך יקשרו ביניהן. אף שיוצרי הסדרות (שמבוססות על קומיקס, כן?), רוברט קירקמן וערוץ AMC האמריקאי, מעולם לא הכחישו או אישרו שקרוס-אובר (המונח הרשמי למפגש בין תכניות) זה או אחר אכן יקרה, כבר כמה שנים רצה תאוריה מסקרנת שריק גריימס הוא קרוב משפחה, אולי אפילו אחיה, של מדיסון קלארק – הדמות vראשית של "אימת".

ובכן, אתם מוכנים לזה? קירקמן חשף אתמול בכנס קומיקס בניו יורק ש... לא, לא שיש קשר משפחתי בין ריק ומאדי, אלא שבקרוב מאוד – כבר בשנה הבאה – יהיה קרוס-אובר בין שתי הסדרות! "יש דמות אחת שתעבור מסדרה אחת לסדרה השנייה", אמר היוצר. "לא אחשוף מי הדמות ולא אגלה מאיזו סדרה היא תעבור, אבל זה אירוע מכונן בעולם שלנו שישנה הרבה מאוד דברים", הוא סיכם והשאיר אותנו תלויים באוויר. סבבה, אז מה עושים עכשיו? מנסים לנחש באיזו דמות מדובר (חסר להם שזו דמות שולית או מישהו שעדיין לא פגשנו)? כוססים ציפורניים ולא ישנים בלילה עד ששני העולמות יתנגשו (ואז כבר לא יישארו לנו ציפורניים)? נרשמים לחוג ריקודי פלמנקו? דילמות, דילמות.