סלבס

כבר לא. סלינה ודה וויקנד (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

זה נגמר: סלינה גומז ודה וויקנד נפרדו וזו הסיבה

אמש נודע שהזוג האהוב החליט להיפרד אחרי עשרה חודשים של מערכת יחסים פוטוגנית במיוחד

 אריאלה אביר   |   31/10/2017  |    |    | 

רק השבוע סיפרנו לכם שסלינה גומז וג'סטין ביבר חזרו להיות בקשר ידידותי ושדה וויקנד ממש בסדר עם זה, ועכשיו אנחנו מבינים למה. אמש התגלה כי אחרי עשרה חודשים של זוגיות, החליטו סלינוש ודה וויקנד להיפרד.

"כבר כמה חודשים שהם מתלבטים לגבי גורל הזוגיות שלהם", סיפר מקור למגזין "פיפל" והוסיף: "בתקופה האחרונה הוא נמצא בסיבוב הופעות והיא בצילומים בניו יורק. זה לא פשוט עבורם". המקור ציין כי זו אחת הסיבות לפרידה, אך שהשניים עדיין שומרים על קשר. "היה להם קשה לעכל שזה הכיוון אליו מערכת היחסים שלהם הולכת, אבל זה כבר כמה חודשים שהם לא במצב טוב", הבהיר המקור ואף ציין כי סלינה לא חזרה לזרועותיו של ג'סטין ביבר.

הסיבה שהמקור הרגיש צורך לציין שהזוג האגדי ביותר מאז אדם וחווה, ג'לינה, לא עשה קאמבק היסטרי, היא בגלל שמאז שהתקשורת גילתה על הבילוי המשותף של השניים בביתה של סלינה, עולם הבידור לא נרגע ובטוח כי מדובר בסימן ראשון לכך שגומז וביבר מגששים את דרכם חזרה זה לזרועותיה של זו. מאז אותה פגישה, השניים נתפסו יחד בכמה מקומות שונים, והפעם יש גם תמונות המוכיחות את החברות הישנה-חדשה.

וול, אנחנו מקווים שג'סטין יתמוך בסלינה בתקופה הקרובה, ומקווים שגם לדה וויקנד יש סביבה אוהבת שתתמוך בו ותעזור לו להתגבר על הפרידה.