ראשי

(תמונות: צילום מסך מיוטיוב, אימגבנק/Gettyimages)

זה מה שהיוטיוברים האהובים עליכם עשו לפני שהתפרסמו

ולא, הם לא ישבו כל היום מול הטלוויזיה וצפו ב"שרלוק".

 ראש אחד   |   07/05/2016  |    |    | 

 

לא נשקר - לפעמים, בסופי השבוע שאנחנו מעבירים בצפיית בינג' ביוטיוברים רנדומליים, מתעוררת בנו קנאה קטנה באורח החיים המושלם שלהם. הרי מי היה אומר "לא" להזדמנות לקום בכל יום ביקיצה טבעית ולצלם סרטונים מגניבים למחייתו? אבל תאמינו או לא, גם לאושיות האינטרנט הגדולות ביותר היו פעם חיים שגרתיים בדיוק כמו שלנו. הרשו לנו להאיר את עיניכם:

 

 

ריקי דילון

 

615561071PH00011_2016_MTV_M (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

הרבה לפני שריקי צעד את צעדיו הראשונים בעולם המוזיקה, פתח את ערוץ הוולוגים שלו ושיתף פעולה עם יוטיוברים נוספים כמו קונור פרנטה וטרוור מורן, הוא הקדיש שלוש שנים ללימודי קולנוע באוניברסיטת אובורן. אנחנו מקווים שהוא הקשיב היטב בשיעורי בימוי, כדי שיוכל לחסוך כסף על צילומי הקליפים שלו.

 

 

זואלה

 

(צילום מסך מיוטיוב) (צילום מסך מיוטיוב)

רגע לפני שזואלה החליטה לפתוח את הבלוג שלה, שהוביל לערוץ יוטיוב משגשג, היא בילתה את זמנה כאסיסטנטית בחברה לעיצוב פנים. אולי בגלל זה הרקע של הסרטונים שלה כל כך טמבלרי?

 

 

 

טיילר אוקלי

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

יפה הבלורית והתואר, טיילר, בילה את זמנו בלימודי תקשורת באוניברסיטת מישיגן. אנחנו יכולים לדמיין את השוק על פניו לו רק היה יודע - בעודו לומד על התמורות שהתרחשו באמצעי המדיה בשנים האחרונות - שיום יבוא ובזכות התמורות האלה הוא יראיין את נשיא ארצות הברית.

 

 

 

אספן אוורד

 

(צילום מסך מיוטיוב) (צילום מסך מיוטיוב)

אספן כנראה מסמלת כל נערה אמריקאית מתבגרת שאי פעם הופיעה בסדרות האהובות עלינו ביותר. את ערוץ היוטיוב שלה פתחה בכיתה ט', כשהייתה עסוקה בשיעורי ריקוד, בניסיונות להתקבל לקבוצת המעודדות שבבית ספרה ובהכנת שיעורים במתמטיקה. #לא_מקנאים_בעליל

 

 

 

אשלי וקסמן בקשי

 

(צילום מסך מיוטיוב) (צילום מסך מיוטיוב)

למרות שקשה לדמיין את אשלי בלי מברשת איפור ביד אחת ושפתון אדום במיוחד ביד השנייה, תתפלאו לשמוע שהיא לא נולדה עם התואר "ביוטי גורו". לאחר שירותה הצבאי עבדה אשלי במשרד הביטחון בעבודה הרחוקה שנות אור מכל מה שראינו עד היום בשני ערוצי היוטיוב שלה. אולי בגלל זה צבא הבקשיות כל כך חזק?

 

 

 

לילי סינג

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

הבחורה הכי מצחיקה על מסך המחשב שלנו בילתה את זמנה בלימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת יורק לפני שנתנה ליוטיוב להשתלט על חייה. זה יכול להסביר למה אנחנו כל כך צוחקים מהסרטונים שלה - היא פשוט ניתחה את האישיות של כל אחד מ-8.5 מיליון המנויים שלה וגילתה בדיוק איך לפנות לחוש ההומור של כל אחד מאיתנו.

 

 

 

פיודיפאי

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

לפני שהפך לייצוא הטוב ביותר שהגיע משבדיה (כן, איקאה, אפילו יותר טוב ממך!), פיודיפאי, או פליקס, אם תרצו, הרוויח את לחמו ממכירת נקניקיות. כשחושבים על זה, אין שילוב מנצח ממשחקי מחשב וג'אנק פוד. סורי, פיודס, יצאת בייסיק.

 

 

 

JOB - עם איזה יוטיובר הייתם מוכנים להתחלף ליום אחד?

 

(אריאלה אביר/ariela.rosh1@gmail.com)

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה, לחצו כאן.