סטייליש

גם אנחנו בשוק (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

זה התיק השנוא שכולם אוהבים עכשיו

לא האמנו שהטרנד הזה יחזור

 נועם גורביץ'   |   06/06/2017  |    |    | 

בשנים האחרונות, חוזרים אלינו טרנדים מעשורים קודמים ומשתלטים לנו על הארון. לפני כשנתיים, שנות השמונים היו ההשראה המרכזית של כל בתי האופנה, והחל מהשנה שעברה אלו היו שנות התשעים. העשור הזה הביא לנו את הצ'וקרים, ג'ינסים בגזרת MOM, חולצות בטן, מגפונים גסים וגם את התיק שכולם אהבו לשנוא - הפאוץ'. התיק הזה היה מהטרנדים הגדולים ביותר של שנות התשעים, כנראה שפחות בגלל הנראות אלא בעיקר בזכות הנוחות, כי אתם הכי יפים כשנוח לכם. 

מסיבה לא ברורה, האהבה העזה כלפי הטרנד הזה התהפכה ובאיזשהו שלב, באמצע שנות התשעים, הוא הפך להיות התיק השנוא בהיסטוריה. רבים טענו שהוא לא מחמיא ולא אסתטי וזנחו אותו לטובת טרנדים אחרים. 

לפני כשנה וחצי, לצד עליית טרנדים משנות התשעים, הפאוץ' הגיח בחזרה אל אור הזרקורים במהלך תצוגות אופנה רבות של בתי אופנה גבוהים, בגרסאות משודרגות ושיקיות הרבה יותר. לואי ויטון ושאנל הם רק חלק קטן ממותגי העל שהתאהבו בתיק מחדש. אך למרות חזרתו למסלול, הוא עדיין לא תפס תאוצה בקרב חובבי האופנה. אז איך פתאום הפאוץ' חזר להיות פריט החובה בארון כל פאשניסטה? קוראים וקוראות יקרים, התשובה היא - קנדל ג'נר.

 

זה לא סוד שקנדל היא ממכתיבות הטרנדים הבולטות של התקופה האחרונה. זה החל בשרשרת הצ'וקר, המשיך אף עם תספורת הקארה שלה ועכשיו האהבה החדשה שלה כלפי פאוצ'ים היא האהבה החדשה של פאשניסטות רבות. הג'נרית החלה ללבוש אותם כבר לפני כמה חודשים אך במהלך השבוע האחרון היא לבשה פאוץ' במשך ארבעה ימים רצוף. כנראה שהיא ממש מנסה בכל הכוח לגרום לטרנד הזה לתפוס תאוצה, והאמת היא - נראה שזה עובד לה. 

GET THE LOOK

 

1. H&O, י59.90 שקלים (צילום: טל טרי)

2. אסוס, 67 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל)

3. קיפלינג, 367 שקלים (צילום: יח"צ)

4. אסוס, 99 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל)