בידור

אנחנו בשוק, אנחנו בהלם, אנחנו המומות! (צילום מסך מהסדרה "שקרניות קטנות")

זהירות, ספוילר: "שקרניות קטנות" סוף סוף גילו לנו מי רצח את ג'סיקה דילורנטיס

הכניסה לאייטם על אחריותכם בלבד!

 אריאלה אביר   |   10/05/2017  |    |    | 

לכולנו נשבר הלב כשאליסון דילורנטיס חזרה לרוזווד בעונה החמישית של "שקרניות קטנות" רק כדי לגלות שאימה נרצחה ונטמנה בחצר ביתה של משפחת הייסטינגס. ובכן, בזמן שישנתם שודר בארצות הברית פרק 14 בעונתה האחרונה של הסדרה, שהביא עמו תשובה אחת (מיני רבות) לה חיכינו - סוף סוף גילינו מי רצח את ג'סיקה דילורנטיס.

הפרק, שעסק בין היתר בחיפושיהן של ספנסר והאנה אחר מרי דרייק, אחותה התאומה של ג'סיקה דילורנטיס, גילה לנו לא מעט מידע על התעלומות השונות שקרו לאורך השנים בסדרה. מתברר שסידני משתפת פעולה עם .A.D (#סידני_את_לא_יכולה_לשבת_איתנו), אליסון נכנסה להיריון מאחת הביציות שאמילי תרמה בעונה השישית (#אללה_איסתור) וטד, הכומר האהוב עלינו ביותר, הוא אביו הביולוגי של צ'ארלס (#מישהו_חיפש_טלנובלה_ולא_קיבל?). 

שיא הפרק הגיע כשספנסר התעמתה עם אביה, פיטר הייסטינגס, לאחר שגילתה שהוא בגד באמה עם מרי דרייק ושהיא בעצם בתה של מרי. אביה הסביר לה, ובעיקר לנו, את אותה סצנה מוזרה שראינו בעונה הרביעית, בה ג'סיקה התגנבה לחדרה של ספנסר עם מבט קריפי במיוחד בעיניה.

מתברר שזו כלל לא ג'סיקה, אלא מרי דרייק בכבודה ובעצמה, שהגיחה בסדרה הרבה לפני שהיינו מודעים לקיומה. פיטר סיפר כי מרי רצתה לראות את בתה, אך זו לא הייתה הסיבה העיקרית לשמה היא חזרה לרוזווד. היא גילתה את האמת לגבי שרלוט והחליטה לנקום באחותה על כך שהסתירה ממנה את האמת לאורך כל כך הרבה שנים. היא רצחה וקברה אותה בחצר בית משפחת הייסטינגס כדי להפליל את פיטר ברצח, או לפחות כך הוא טוען. אחרי שבע עונות אנחנו כבר לא מאמינים לאף מילה שיוצאת לאף דמות בסדרה הזו, אבל בהתחשב בכך שנותרו עוד שישה פרקים לסיום, אפשר לצאת מנקודת הנחה שכל תשובה שיתנו לנו מעתה והלאה היא התשובה הנכונה.

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.