ראשי

זהירות! (צילום: אימג'בנק GettyImages)

זהירות: אם תעשו את הדבר הבא, תהרסו את האייפון שלכם לחלוטין

בחיים לא היינו מעלים את זה על דעתנו.

 ראש אחד   |   17/02/2016  |    |    | 

 

איזה מגניב היה לו היינו יכולים לחזור בזמן, נגיד חמישים או שישים שנה אחורה, לתקופה שבה אפילו עוד לא היו סמארטפונים. ובכן, מגניב ככל שזה יהיה, לא היינו מציעים לכם להחזיר אחורה את התאריך באייפון שלכם, כדי שחלילה לא תהפכו לנטולי סמארטפונים גם בימינו. למה אנחנו מתכוונים? המשיכו לקרוא:

 

 

משתמשי אייפון פרסמו ברחבי הרשת כי גילו שאם משנים את התאריך בהגדרות של מכשיר האייפון ל-1 בינואר 1970, המכשיר יקרוס, כלומר ייכבה ולא יחזור לפעול. בניגוד לטריקים מועילים ומגניבים לאייפון שצצים לפעמים ברשת, אנחנו מודים שלא היה לנו אומץ לנסות זאת בעצמנו, אבל הרשת כולה מלאה בגולשים שכן ניסו, אז אנחנו מציעים לכם לסמוך על ניסיונם המר וממש, אבל ממש לא לנסות זאת בעצמכם.

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=151&v=fY-ahR1R6IE

 

 

החדשות הטובות הן שבלתי אפשרי שדבר כזה יקרה בטעות. הרי כאשר מכוונים את התאריך באופן ידני יש לגלול אחורה כל פרט ופרט בתאריך, וזה לוקח זמן והתמדה. החדשות הטובות יותר הן שבחברת אפל ראו את הדיווחים ברשת והם עובדים על התקלה, והתכנון הוא שכבר בעדכון התוכנה הבא התקלה לא תהיה קיימת. בינתיים - אל תיתנו לאף אחד שאתם לא בוטחים בו לשחק לכם עם האייפון, שלא תמצאו את עצמכם חוזרים יותר מארבעים שנה אחורה בזמן.

 

 

מתוך עמוד היוטיוב Zach Straley

 

 

TIME TRAVELING - אז כנראה שהדרך לנסוע בזמן היא לא האייפון. נו, טוב, נמשיך לחפש!

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)