בידור

ככה, זאין? (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב/SplashNews)

זאין מאליק חושף: "למה באמת עזבתי את 1D"

זאין חותם חוזה הקלטות חדש וסוף-סוף מגלה למעריצים מהי הסיבה האמיתית לעזיבתו את וואן דיירקשן. OMG!

 ראש אחד   |   30/07/2015  |    |    | 
זאין מאליק ככה, זאין? (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב/SplashNews)

זאין חותם חוזה הקלטות חדש וסוף-סוף מגלה למעריצים מהי הסיבה האמיתית לעזיבתו את וואן דיירקשן. OMG!

ארבעה חודשים לאחר שהצהיר "אני עוזב בגלל שאני רוצה להיות בחור נורמלי בן 22" ושבר את לבם של דיירקשנרס ברחבי העולם (וגם של חברי הלהקה, כמובן) צייץ זאין הצהרה חדשה לגמרי: "אני מניח שאף פעם לא הסברתי למה עזבתי. זה היה בשביל לקבל את ההזדמנות להראות לכם מי אני באמת". כך כתב והוסיף את ההאשטאגים "מוזיקה אמיתית" ו"RCA".

מוזיקה אמיתית?!? (צילום מסך מטוויטר) מוזיקה אמיתית?!? (צילום מסך מטוויטר)

למה הוא התכוון? רגע לאחר מכן פרסם זאין ציוץ נוסף עם תמונה שבה הוא נראה חותם על חוזה הקלטות עם הלייבל RCA. בלייבל הזה חתומים גם ג'סטין טימברלייק, כריס בראון, ג'יי זי, אלישה קיז ועוד המון אמנים חשובים. 

זאין מאליק מזל טוב? (צילום מסך מטוויטר)

אנחנו ממש שמחים בשביל זאין! אחרי כל הסיפור עם נוטי בוי מגיע לו לעבוד עם אנשים מקצועיים שייקחו אותו רחוק, ואין לנו ספק שקריירת הסולו שלו תהיה מדהימה. א-ב-ל... מה זאת אומרת "לא הסברתי למה עזבתי"? "בחור נורמלי בן 22..." לא מצלצל לך מוכר? יכולת פשוט לספר שחתמת על חוזה חדש, זאינוש, לא היינו כועסים. אבל להגיד שלא אמרת למה עזבת זה קצת... המממ... לא נכון.

חוץ מזה, ההאשטאג שזאין הוסיף, "מוזיקה אמיתית", גרם למעריצים רבים לכעוס, משום שמשתמע ממנו שהמוזיקה שוואן דיירקשן עושים אינה מוזיקה אמיתית (בוז!). בתגובה זאין צייץ מחדש פוסט שכתבה מעריצה תומכת: "אתם טיפשים. מוזיקה אמיתית - הכוונה לאמיתית עבורו. היא אמיתית מפני שהיא נכתבה והוקלטה בדיוק בדרך שלו. אמיתי - כלומר נאמן לעצמו". 

אמיתית עבורו (צילום מסך מטוויטר) אמיתית עבורו (צילום מסך מטוויטר)

זאין כנראה ניסה להסביר את עצמו דרך הציוץ-מחדש, ואולי אפילו קצת התחרט על ההאשטאג המבלבל שכתב בציוץ הקודם. הוא גם הוסיף ציוץ שכלל אך ורק את ההאשטאג "אני האמיתי". אנחנו שמחים שאתה מוצא את עצמך, זאין, רק קצת עצובים מהעובדה שזה מוריד את הסיכוי שאי פעם תחזור לוואן די.

מה אתם אומרים? יתחיל טרנדינג? (צילום מסך מטוויטר) מה אתם אומרים? יתחיל טרנדינג? (צילום מסך מטוויטר)

1D - מה אתם חושבים על החוזה החדש של זאין? תומכים או כועסים?

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)