בידור

ברוגז ברוגז לעולם? (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

זאין מאליק ונוטי בוי רבים בעקבות הקליפ שדלף

יכול להיות שנוטי בוי הדליף הצצה לקליפ החדש של זאין? אפשר להבין למה זאין כל כך כועס. פירטנו לכם את שלבי הריב והוספנו את הקליפ למקרה שפספסתם. בבקשה.

 ראש אחד   |   14/07/2015  |    |    | 
נוטי בוי זאין מאליק ברוגז ברוגז לעולם? (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

יכול להיות שנוטי בוי הדליף הצצה לקליפ החדש של זאין? אפשר להבין למה זאין כל כך כועס. פירטנו לכם את שלבי הריב והוספנו את הקליפ למקרה שפספסתם. בבקשה.

השניים ידועים במריבות הטוויטר שלהם עם כל העולם, אבל זה עם זה? זו פעם ראשונה. הכול התחיל בשמועות על כך שזאין לוקח לעצמו מנהלת חדשה ומנוסה מאוד, שרה סטנט, שניהלה גם את ריטה אורה ואת איגי אזליה. בעקבות הידיעה הזאת לא איחרו להגיע שמועות לפיהן ייאלץ נוטי בוי לקחת צעד אחורה, וזאת לאחר שזאין עבד איתו באופן בלעדי מאז שעזב את 1D ושבר את לבנו.

הטוויטר של נוטי בוי תמיד מלא שערוריות, והציוצים שלו התאימו היטב לשמועות שרוחשות ברקע:

Screenshot_5 תעשיית ה"מוזיקה" מלמדת אותך טריקים, אבל לא את האמת. אתה יודע מי אתה. (צילום מסך מטוויטר)

 

אל תאכיל את היד שנושכת אותך (צילום מסך מטוויטר) אל תאכיל את היד שנושכת אותך (צילום מסך מטוויטר)

צירוף מקרים מעניין (או לא) הוא שיום למחרת דלף לרשת סרטון שנראה כמו הצצה לקליפ חדש של זאין לקאבר שלו לשיר No Type, ואף אחד לא ממש ידע מאין הוא הגיע. בלגן. כנראה שזאין חושב, כמו רובנו, שנוטי בוי הוא שהדליף את הקליפ לרשת מתוך כעס, או כך לפחות הוא רומז בטוויטר שלו. בתגובה הראשונה שלו זאין כתב: "נוטי בוי, אתה בדיחה. תפסיק להעמיק פנים שאנחנו חברים, אף אחד לא מכיר אותך":

נאטי בוי אתה בדיחה. תפסיק להעמיק פנים שאנחנו חברים, אף אחד לא מכיר אותך. (צילום מסך מטוויטר) וואו (צילום מסך מטוויטר)

אאוץ' רציני. הציוץ הבא של זאין לא השאיר הרבה מקום לספקות בנוגע לדעתו של זאין: "מישהו למד איך להעלות סרטון לרשת... אולי עכשיו הוא ילמד איך להשתמש בהיגיון. אתה בסך הכול מתחזה".

חתיכת מלחמה (צילום מסך מטוויטר) חתיכת מלחמה (צילום מסך מטוויטר)

כואב הלב. זאין, עזוב שטויות ותחזור לוואן די. מה אתה אומר? נשאיר הכול מאחורינו? עד שתחזיר לנו תשובה, נצפה בהצצה לקליפ שלך שוב, סבבה?

https://www.youtube.com/watch?v=KddcEZPMjA0

FEUD - אתם חושבים שנוטי בוי באמת הדליף את הסרטון?

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)