סלבס

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב \ Splashnews)

זאין מאליק וג'יג'י חדיד הצילו חייה של מעריצה

אהבתם את חאליק עד עכשיו? חכו שתראו את התמונות האלה.

 ראש אחד   |   29/03/2016  |    |    | 

 

 

זאין וג'יג'י היו בדרכם להשקת אלבומו החדש של זאין, Mind of Mine, ונתקלו בקהל מעריצים גדול במיוחד (באופן לא מפתיע בכלל). כמו שכולנו יודעים, לעתים התגודדות כל כך המונית עלולה להוביל לצפיפות, דחיפות ונפילות, וכן, זה יכול להיות מסוכן מאוד.

 

 

 

 

המעריצה קאס הייתה קרובה במיוחד לזוג המלכותי, וכשהשניים התקרבו לעברה, המעריצים המשולהבים ניסו להגיע אליהם ודחפו את קאס, והיא מעדה על רגלו של המאבטח ונפלה על הרצפה. זאין מיד הושיט את ידו כדי לעזור לה לקום, והוא וג'יג'י עצרו ווידאו שהיא בסדר לפני שהמשיכו בדרכם. המעריצה הנרגשת צייצה את תחושותיה, וכנראה שמרוב התרגשות בלבלה כמה אותיות.

 

 

 

 

 

הלב שלנו נקרע בין כמה תחושות: מצד אחד, אנחנו מלאי דאגה ושמחה על שקאס בסדר, ומצד אחר, אנחנו מלאי קנאה ומאוהבים לגמרי בחאליק. אה, היינו קנאים ומאוהבים עוד לפני התקרית, הכול בסדר.

 

 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב \ Splashnews) אוי לא! (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב \ Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב \ Splashnews) זאין, זה אתה?!? (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב \ Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב \ Splashnews) ג'יג'י גם את עוזרת?! (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב \ Splashnews) Gigi Hadid and Zayn Malik help fan up after she falls outside of their apartment in SoHo, NYC Pictured: Gigi Hadid and Zayn Malik Ref: SPL1252760  250316   Picture by: Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:	310-821-2666 New York:	212-619-2666 London:	870-934-2666 photodesk@splashnews.com האם התעוררתי בגן עדן? (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב \ Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב \ Splashnews) כולם בריאים ומאושרים! (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב \ Splashnews)

 

 

ANGEL - כנראה שזאין הוא המלאך השומר שלה. אתם חושבים שג'סטין הוא המלאך השומר שלנו?

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)