מגזין

תכף הן יגרמו גם לכם לבכות... (צילום: טוויטר)

ויראלי: מה שהנערה הזאת נתנה לבסטיז שלה גרם לכל האינטרנט לבכות

גליל טישו לא יעזור במקרה הזה, התכוננו לקנות את המפעל כולו.

 דניאל פסו   |   03/04/2017  |    |    | 

 

מודים שהסיפור הזה גדול אפילו עלינו - הנערה הזו מקליפורניה נתנה לבסטיז שלה מתנות כל כך מרגשות, שהן לא ישכחו זאת לעולם.

 

 

הכירו את היידי, תלמידת קולג' בת 21, שמתגוררת כיום בקליפורניה. היידי עזבה את העיר שבה גדלה לטובת הלימודים במכללה והשאירה מאחור את שתי החברות הכי טובות שלה - ונסה ונורמה.

לא לראות את ה-BFF'S על בסיס יומי הוא קושי בפני עצמו, ולחברות הזאת נוסף קושי עצום אף יותר -  בשנתיים האחרונות איבדה נורמה את אמה ווונסה איבדה את אביה, והמרחק הקשה על היידי לתמוך בחברותיה כפי שהייתה רוצה באמת. לכן, כשהגיעה לבקר את השתיים לכבוד יום הולדתן, שהבנות מציינות בסמיכות, הרגישה היידי שהיא צריכה למצוא עבורן מתנה יוצאת דופן שתוכיח להן את גודל אהבתה, ובואו נאמר שהיא עמדה במשימה מעבר לכל הציפיות.

 

 

היידי הכינה לכל אחת בובת דובי בעיצוב אישי, שהיא בעצם מזכרת מההורים שנפטרו. והחלק המרגש: בכל דובי הושתל מעין רשמקול שעליו הוקלטו משפטים בקולותיהם של הורי הנערות. #זה_הזמן_לייבב

 

היידי העמיסה את האוטו שלה בבלונים והחביאה את הדובים תחת ערימה של מתנות אחרות. רק אחרי שהבנות פתחו את כל המתנות שהיידי הכינה להן נחשפה ההפתעה האמיתית - בובות הדובים. בסרטון שהעלתה היידי נראה כי הבנות לא הבינו תחילה את המשמעות של הבובות, אך לאחר שהיידי לחצה על הכפתור שמשמיע את ההקלטה של הוריהן, זו הייתה תגובתן:

 

 

 

 

 

 

"כשחיפשתי עבורן מתנת יום הולדת, חשבתי שהן יאהבו משהו שקשור להוריהן המנוחים, בגלל שאני יודעת עד כמה הן מתגעגעות אליהם", סיפרה היידי ל"חדשות באזפיד". ואכן נראה בסרטון שהבנות התרגשו מהמחווה מעבר לכל דמיון ופרצו בבכי סוחט דמעות, שלא השאיר פה במערכת עין אחת יבשה.

 

הסרטון הפך ויראלי, ובתוך זמן קצר התמלא הטוויטר בציוצים של גולשים שבורי לב, שלא נשארו אדישים לחברות המרגשת של שלוש הבנות, והעלו תמונות של התגובה שלהם לאחר צפייה בסרטון הנוגע ללב (רמז - ים של דמעות):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אנחנו שולחים לבנות איחולי מזל טוב וחושבים שהמתנה הכי טובה שקיבלו - היא החברות המדהימה שלהן.