סטייליש

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ויקטוריה סיקרט מוותרת על אחד הסממנים הכי בולטים שלה לקראת תצוגת האופנה בפריז

מעניין מה ג'יג'י וקנדל חושבות על העניין...

 ראש אחד   |   30/11/2016  |    |    | 

 

 

 

הערב נערכת תצוגת האופנה של ויקטוריה סיקרט בפריז, והעולם כולו עוצר נשימתו. אה, זה רק אנחנו? אוקיי, אז תנו לנו רגע להסדיר נשימה. פריז תזהר באלפי צבעים הערב, כשהדוגמניות היפהפיות של חברת ההלבשה התחתונה יצעדו על מסלול האירוע החשוב ביותר של המותג. בין הדוגמניות המפורסמות בוודאי תכירו את ג'יג'י ובלה חדיד (איזה כיף לאחיות על המסלול!), קנדל ג'נר, לילי אלדריג' ואדריאנה לימה. דבר אחד בטוח - הולך להיות ערב בלתי נשכח.

 

 

 

ויקטוריה סיקרט עולה בדרך כלל לכותרות בגלל פדיחות לא נעימות בכלל. אבל הפעם החברה זוכה לתשומת לב תקשורתית בזכות מהלך מעורר השראה. כשאנחנו מדמיינים "מלאכית של ויקטוריה סיקרט" - שמן הרשמי של דוגמניות החברה - אנחנו חושבים על בחורה גבוהה בעלת שיער גלי ושופע ארוך במיוחד, ויש שיגידו "רפונזל סטייל". אבל השנה הודיעה החברה כי בכוונתה לא להשתמש בתוספות שיער בתצוגת האופנה. 

 

 

 

ולמה זאת, בעצם? שרה פוטמפה, מעצבת השיער של החברה, סיפרה מוקדם יותר השנה למגזין האינטרנטי Refinery29 כי הם מעוניינים לטפח את המראה הטבעי של הדוגמניות ולהיצמד להעדפות האישיות של כל אחת ואחת מהן. וואו, זה שינוי ממש משמעותי!

 

 

 

"שלא תבינו לא נכון", מסבירה שרה, "אנחנו אוהבים שיער ארוך ושופע. אבל חשוב לנו לתת ל-51 הבנות היפהפיות להרגיש הכי בנוח בתסרוקת הטבעית שלהן. אנחנו לא מתכוונים להוסיף תוספות שיער לבנות בעלות שיער קצר או קצוץ או להשתמש בפיאות בעיצוב שיערן של בנות ששיערן דליל". אנחנו אוהבים את הגישה וחושבים שהנשים יפהפיות בדיוק כפי שהן ומקווים שהמהלך ישנה את תצוגות האופנה כולן. 

 

 

 

 

we're off!

A photo posted by Kendall (@kendalljenner) on

 

 

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on

 

 

מה אתם חושבים על המהלך של החברה?

 

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)