סטייליש

פנו מקום בארון! (קרדיט: אינסטגרם)

ווינטר איז קאמינג: אלה הטרנדים לסתיו-חורף 2017

נוצות, פאוצ'ים והרבה ורוד: סתיו-חורף 2017 עתידות להיות העונות הצבעוניות והכיפיות ביותר שהיו לאחרונה!

 נועם גורביץ'   |   27/09/2017  |    |    | 

כשאנחנו אומרים בהתרגשות "החורף מגיע", אנחנו כבר לא מתכוונים לעונה החדשה של "משחקי הכס" אלא לעונה הכי אופנתית בשנה - ליטרלי החורף. השאירו מאחור את הטי-שירטים והכפכפים כי שכבות של מעילים, חצאיות, מכנסיים, מגפונים וכובעים שיקיים חוזרים אלינו, ובגדול! אז אחרי שחרשנו על טרנד הכתפיים החשופות וחולצות להקה, אילו טרנדים חמים יגיעו אלינו בעונות הקרובות? בסתיו ובחורף הקרובים צפויים להגיע טרנדים רבים, צבעוניים ומיוחדים שישאירו מאחור את הבגדים השחורים והאפורים. מתוך עשרות טרנדים מגניבים, סיכמנו עבורכן את 15 הטרנדים החורפיים הבולטים ביותר, לפי 4 קטגוריות שונות, ולגמרי יש למה לצפות. 

צבעים

הפאשניסטות מביניכן שחושבות על עונות הסתיו והחורף מיד מתרגשות מאינספור האופציות שיש להרכבת אאוטפיטים שיקים, אך בדרך כלל חושבות על שני צבעים עיקריים בלוק - שחור ואפור. אין מה לעשות, זו הקונוטציה הצבעונית שיש לרובנו, אך זה ממש עומד להשתנות. הצבע הוורוד שהשתלט על חיינו באביב האחרון ימשיך להעלות לנו חיוך על הפנים גם בחודשים הקרובים כשלצידו הצבע האדום הבולט וגוונים שונים של סגול. השלישייה המעניינת הזו תצבע את הרחובות האפורים ותגרום לכולם להרגיש בתוך קשת ענן כל יום, כל היום! #כמו_יוניקורן

אינסטגרם

טקסטיל

זוכרות את מעילי הפרווה המלאכותית שגרמו לכן להרגיש עטופות בענן? ברור, איך אפשר לשכוח הפריט הכי סטייל שצץ בארון לאחרונה? למזלנו, הטרנד הזה ממש לא נשאר בשנת 2016 אלא ממשיך איתנו לעוד שנה והשנה מצתוותים אליו שני שחקנים חדשים-ישנים בזירת האופנה - נוצות ופרנזים. אם יש לכן אלרגיות, הטרנדים האלה לא בשבילכן, סתם! גם אם הוא נראה לכן קצת מוזר ומוגזם כרגע, אנחנו מבטיחים לכן שמהר מאוד תתרגלו לטרנד הכיפי מכולם. רק דמיינו כמה כיף יהיה לכן להתעסק בנוצות באמצע השיעור. 

אינסטגרם

פרינטים

בדרך כלל פרינטים הם קטע של אביב וקיץ, אין לנו באמת הסבר למה, אבל דווקא המראה הנקי והחלק הוא השולט בעונות הקרות. בדומה לשתי הקטגוריות הראשונות, גם כאן חל שינוי משנים קודמות והפרינטים עומדים להשתלט לכן על הארון! פרינט פרחוני, פסים ומשבצות הם מאסט לכל פאשניסטה ואם תצליחו לשלב ביניהם מבלי להיראות כמו טפט מוגזם, תהיו הכי טרנדיות בסביבה כי פרינט על פרינט זה שיא הסטייל. 

אינסטגרם

בואו נהיה ספציפיים

אם אתן פחות אוהבות לבחור בגדים לפי צבעים, טקסטיל או פרינטים ואתן מעדיפות לחפש לפי גזרה או סוג, הקטגוריה הזו בדיוק בשבילכן. אז אילו פריטי לבוש יהיו החמים ביותר כשיתקרר בחוץ? מכנסיים מתרחבים, שרוולים מתרחבים, חליפות, חולצות עם כיתובים ופאוצ'ים הם הטרנדים שיובילו את עולם האופנה בחודשים הקרובים. הפריטים האלה הם הוכחה לכך שטרנד שנות התשעים ממשיך להיות האהוב על הפאשניסטות, ולגמרי גם עלינו! חוץ מזה, אם הארי סטיילס כל כך אוהב חליפות, מי אנחנו שנגיד אחרת?

אינסטגרם

ספרו לנו מה הטרנד האהוב עליכן!