בידור

פארוקו והקהל. (צילום: יובל אראל)

ווילי וויליאם ופארוקו כבשו אותנו: כל מה שקרה בפסטיבל הרגאטון

הקהל שהגיע לפסטיבל הרגאטון שנערך אמש בהאנגר 11 בתל אביב לא נשאר אדיש להופעותיהם של כוכבי הז'אנר המוזיקלי המצליח

 מדליין סטרוגו   |   29/11/2017  |    |    | 

נראה ששנת 2017 היא השנה של הרגאטון. אחרי שדדי יאנקי ביקר בארץ הקודש ו"דספסיטו" לא יצא לנו מהראש לרגע, אמש התקיים פסטיבל רגאטון בהאנגר 11 בנמל תל אביב, כשגולת הכותרת שלו הייתה הופעותיהם של ווילי וויליאם ופארוקו.

את השערים, שנפתחו בשעה שמונה בערב, גדשו אלפי מעריצים של הז'אנר המוזיקלי המשלב בין מוזיקה לטינית והיפ הופ, שהיו נרגשים לקראת הערב שמצפה להם.

ראשון עלה לבמה דיג'יי מטיאס, שעזר לקהל לחמם את הרגליים ואת מיתרי הקול, יחד עם שירים לטיניים מקפיצים, וטוב שכך, כי כשווילי וויליאם עלה לבמה - לא הייתה רגל אחת שלא קיפצה באוויר. וויליאם, שהגיע לארץ כחלק מסיבוב ההופעות שלו, פתח את המופע בשיר המוכר Ego. אחר כך עבר ללהיטים נוספים, ביניהם גם Mi Gente, שבוצע פעמיים במופע ואף קיבלנו הבטחה מווילי שישלח סרטון של הקהל לג'יי באלווין (שבמקור שר איתו השיר, וגם הוא הופיע השנה בישראל). נראה שוויליאם היה מאוד נינוח על הבמה - הוא נתן למעריצים לנסות לשיר חלק משורות שיריו במיקרופון וזרם מאוד עם הקהל, גם כששתי מעריצות זרקו לבמה גליל של נייר טואלט. #מה?!

כולם דאגו לתעד את המופע בסמארטפונים, אבל מעריץ אחד מהשורה הראשונה זכה לקבל תיעוד יחיד ומיוחד כשבאמצע של סרטון שצילם, לקח ווילי את הסמארטפון שלו ותיעד את השיר ואותו מהבמה. ווילי, בפעם הבאה אתה מוזמן לקחת גם את הטלפון שלנו!

 

מיד לאחר מכן עלה לבמה דיג׳יי גל מלכה, שהנעים את זמנו של הקהל רגע לפני שפארוקו עלה לבמה. מלכה, שחימם גם את הופעתו של דדי יאנקי, שמר על הווייב של הערב עם שירי רגאטון רבים וגם מעט להיטים נוספים, כמו "טודו בום" של סטטיק ובן אל תבורי ו-Shape Of You של אד שירן.

מאחורי הקלעים, הרחק מעיניי הקהל, נפגשו וויליאם ומלכה. ווילי החמיא לו על ההופעה וציין בפניו שרואים שהוא הרבה מעבר לדיג'יי ושמרגישים את האהבה שלו לקהל ולבמה. בנוסף, ציין שממש ישמח לעבוד עם מישהו מישראל. #אולי_איתנו_ווילי?

צילום: עומרי סילבר

אחרי דקות בודדות של התארגנות, עלה לבמה פארוקו, שהגיע לארץ יום לפני המופע ואף דאג לתעד זאת בתמונות רבות בחשבון האינסטגרם שלו. באמצע המופע הוא אחז בדגלים של מדינות מאמריקה הלטינית, כמו ארגנטינה וברזיל, כך שאי אפשר היה לפספס את האווירה הדרום אמריקאית. גם הוא לא שכח לתת אהבה חזרה לקהל שהגיע לצפות בו ואף נתן כיף לכמה מעריצים ברי מזל מהשורות הראשונות.

Turista en Israel 🇮🇱👳🏻

A post shared by Farruko (@farrukoofficial) on

בסך הכול היה ערב שמח ומלא באנרגיות, גם מצד הקהל וגם מצד הזמרים שהופיעו בו, ונראה שהאורחים הבין-לאומיים שלנו הגיעו מוכנים להרים את הקהל ונתנו את המקסימום שלהם. #אין_תלונות