סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

וואו: ג'סטין ביבר וסלינה גומז רבו אתמול באינסטגרם וירדו למקומות מאוד נמוכים

מילים מכוערות עפו שם באוויר. 

 ראש אחד   |   15/08/2016  |    |    | 

 

 

ג'סטין ביבר וסלינה גומז השתלחו אתמול זה בזה באינסטגרם בצורה כל כך חריפה, שהתכווצנו מבפנים. איך הכול התחיל ומה גרם להידרדרות? בואו נעשה סדר בדברים:  

 

 

לג'סטין ביבר יש חברה חדשה, קוראים לה סופיה ריצ'י והיא בת 17. הוא טייל איתה ביפן והעלה לאינסטוש שלו תמונות שלהם ביחד, וכמו תמיד, כשלג'סטין יש בחורה חדשה  - מתקיפים אותה. כן, מתברר שמעריצים רבים עוד לא התגברו על העניין הזה של ג'לינה, או שהם רוצים את ג'סטין לעצמם, ולכן הם מציפים את האינסטגרם של סופיה בתמונות של נחשים. #בוגר

 

 

 

לג'סטין נמאס מזה אז הוא העלה פוסט לאינסטגרם שלו ובו הוא ביקש מהמעריצים להפסיק לשנוא את האנשים שהוא אוהב. "אני אהפוך את האינסטגרם שלי לפרטי אם השנאה הזאת תמשיך ככה, ללא רסן. אם אתם באמת מעריצים שלי, אתם לא אמורים להיות כל כך רעים לאנשים שאני אוהב".

 

 

 

 

וואלה, ג'סטין, בנקודה הזאת אנחנו ממש מסכימים איתך. זו בקשה די הגיונית, ואנחנו בטוחים שזה לא נעים שכל בחורה שאתה מתרועע איתה זוכה לאיומים על חייה (אפילו קסניה דלי, הבחורה מהקליפ What Do You Mean, סיפרה על איומים שקיבלה, והיא רק התמזמזה איתו - בקליפ!).

 

 

אתם יודעים מי לא מסכימה עם ג'סטין ואיתנו? סלינה גומז. משום מה היא החליטה לא לשמור את דעותיה לעצמה והגיבה לפוסט הזה בהערה עוקצנית משהו: "אם אתה לא מסוגל להתמודד עם השנאה, תפסיק להעלות תמונות של החברה שלך, לול. זה אמור להיות רגע מיוחד בין שניכם. אל תכעס על המעריצים שלך. הם אוהבים אותך והם תמכו בך לפני שכל אחד אחר תמך בך".  

 

 

Capture

 

 

סלינה, אנחנו מצטערים, אבל מה את מתערבת? את לא יודעת שהתקשורת תעשה מטעמים מהתגובה שלך? לא אמרת שאת רוצה שיפסיקו לדבר על שניכם? אמרת. ואם נדייק, אמרת את זה בערך בכל ריאיון שהתקיים איתך. וחוץ מזה, כפי שכבר ציינו, השנאה כלפי הבחורות של ביבר לא נובעת משיתוף יתר, אלא מעצם היותן בחורות שיוצאות איתו, ואנחנו בטוחים שאת יודעת את זה.  

 

 

הסיפור הזה היה יכול להיגמר כאן, אבל אז הוא באמת הפך למלוכלך, ואם עד כה לא הייתה לנו ביקורת על התנהלותו של ג'סטין (שבסך הכול כתב פוסט לגיטימי), התגובה שלו לסלינה הרתיחה אותנו ממש, כי היא נטפה סקסיזם שלא ידענו שקיים אצל ג'סטין. הוא כתב: "מצחיק לראות אנשים שהשתמשו בי כדי להשיג תשומת לב ועדיין מנסים לעשות זאת. עצוב. כולי אהבה".

 

 

 

WHO are u @justinbieber? Im not even mad i'm so disappointed just wow // @trapinsoul

A photo posted by Selena Updates (@selsenergy) on

 

 

תבינו, גם אם התגובה של סלינה הייתה קצת מעצבנת ולא במקום, התגובה של ג'סטין פשוט מרושעת. סלינה לא התפרסמה בזכותו, היא התפרסמה בזכות עצמה; היא זמרת ושחקנית מצליחה, יש לה את מספר העוקבים הכי גבוה באינסטגרם, וקריירת המשחק שלה החלה כשהייתה ילדה, הרבה לפני שפגשה את ג'סטין. להגיד על מישהי שהיא הייתה איתך רק כדי לקבל תשומת לב - זה להתעלם מכל מה שהיא השיגה בחיים שלה, וזו גם אמירה מאוד סקסיסטית ופוגענית כלפי נשים. למען האמת, זה מזכיר לנו את מה שקניה ווסט אמר על טיילור סוויפט: "אני הפכתי את הכלבה הזאת למפורסמת". גברים, תפסיקו לקחת קרדיט על הצלחה של נשים בעולם! הן מצליחות בלעדיכן, תודה.

 

 

סלינה טרם הגיבה לדברים של ג'סטין, והדבר היחיד שהעלתה מאז הוא קולאז' תמונות המוכיח שהיא היא הכי נחמדה למעריצים. אוקיי...

 

 

 

My whole life. You matter most. Thank you letting me do what I love every day.

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

 

 

FIGHT - אלוהים, הם צריכים להפסיק לדבר זה עם זה - לנצח. 

 

 

 

(אינה טוקר / Inna.rosh1@gmail.com)