סלבס

יומולדת שמח לנו! (קרדיט: Giphy.com)

וואן דיירקשן ואשלי וקסמן בקשי: אלה הסלבס שהיינו רוצים לחגוג איתם יום הולדת!

המסיבה הכי טובה אבר! איך אפשר לחגוג יום הולדת בלי מסיבה? ואיך אפשר לחגוג במסיבה בלי מוזמנים? בדיוק בשביל זה הכנו את רשימת המוזמנים הכי שווה בעולם למסיבה המדהימה שלנו.

 לירי גושן   |   18/04/2017  |    |    | 

 

איך אפשר לחגוג יום הולדת בלי מסיבה? ואיך אפשר לחגוג במסיבה בלי מוזמנים? בדיוק בשביל זה הכנו את רשימת המוזמנים הכי שווה בעולם למסיבה המדהימה שלנו.

 

טיילור סוויפט

אנחנו אוהבים את טיי-טיי עוד מהתקופה שבה שיערה היה ארוך ומסולסל והיא שרה שירי קאנטרי. עברנו כל כך הרבה ביחד! כתבנו על כל האלבומים שלה, על האהבות הנכזבות, על הריבים ועל ההצלחות. וכעת כל מה שאנחנו רוצים הוא שהיא תגיע ליום ההולדת שלנו ותשיר את השיר שהיא כתבה במיוחד לכבוד היום המיוחד הזה. מה זאת אומרת "איזה שיר"? Love Story! #דה

(קרדיט: Giphy.com)

 

 

פטריק דמפסי

העובדה שהוא נטש את מר וחבריה ב"אנטומיה של גריי" לא אומרת שאנחנו נטשנו אותו. תמיד תהיה לנו פינה חמה בלב לפטריק - מקדרימי. מלבד זאת, אתם זוכרים שסיפרנו לכם שהוא הציל חיי מעריצה בחיים האמיתיים? אז אנחנו בטוחים שהוא יועיל לנו כשנתעלף מכמות הממתקים והפיצות שנאכל.

(קרדיט: Giphy.com)

 

 

קנדל וקיילי ג'נר

זה לא סוד שהשתיים האלה הן האחיות האהובות עלינו מהקרדשיאנס. אנחנו בטוחים שהן יאירו את המסיבה עם הסטייל ההורס שלהן ויעשירו את המלתחה שלנו עם המתנות הסופר-אופנתיות שנקבל מהן. מלבד זאת, אנחנו מתים לראות איך הן ישרדו את מרוץ השקים שלנו בעקבים הגבוהים שלהן.

(קרדיט: Giphy.com)

 

 

ג'סטין ביבר

באמת צריך להסביר? ג'סטין הוא האורח המושלם, שיקפוץ למים הקרים במסיבת הבריכה שאנחנו עורכים. אפילו לא נגיד לו "סורי" על זה. 

(קרדיט: Giphy.com)

 

 

דייב פרנקו

כמו שאתם ודאי יודעים, אין מסיבת יום הולדת בלי משחק "אמת או חובה" סוער. אחרי שדייב הראה לנו את הכישורים המדהימים שלו ב"משחקי חובה", החלטנו שאין סיכוי שהוא לא ישתתף במשחקי יום ההולדת שלנו!

(קרדיט: Giphy.com)

 

 

אשלי וקסמן בקשי

טוב, לא באמת ציפיתם שלא נזמין את אהובת המערכת שלנו, שגם כיכבה בשער יום ההולדת שלנו בשנה שעברה, נכון? אשלי לא רק תרקוד איתנו בטירוף במסיבה, היא אפילו תאפר אותנו לפני כן! #בקשים_לנצח

 

 

 

ג'וש האצ'רסון

אומרים שמה שלא הורג אותך - מחשל אותך, אז אם ג'וש שרד את צילומי סרטי "משחקי הרעב", אנחנו בטוחים שהוא ישרוד גם את משחקי האוכל המוזרים שלנו. קדימה, ג'וש, תתכונן לגפילטע פיש בתוספת מלפפונים חמוצים עם ממרח שוקולד, ריבת תאנים, מיונז, פלפל חריף וחלב עזים. בהצלחה!

(קרדיט: Giphy.com)

 

 

הארי סטיילס, נייל הורן, ליאם פיין ולואי טומלינסון

כשזאין עזב את הלהקה, מעריצים רבים לא הצליחו להסתכל על חצי הכוס המלאה והיו מאוד מאוכזבים. במסיבת יום ההולדת שלנו ימצאו הדיירקשניים את הצד החיובי בעניין! על מה אנחנו מדברים? כעת הם ארבעה חברי להקה (או שהם כבר לא להקה?), מה שמאפשר להם להתחלק לשני זוגות ולהתחרות יחד ב"פוצץ את הבלון"! #אין_בעד_מה

(קרדיט: Giphy.com)

 

 

אריאנה גרנדה

אנחנו ממש לא גרידיים, אנחנו בסך הכול מבקשים שאריאנה והקוקו שלה יגיעו למסיבה ויסתובבו מצד לצד בפוקוס מוחלט. לא הבנתם את המשפט האחרון? כנסו, כנסו ליוטיוב לשמוע קצת שירים של אריאנה.

(קרדיט: Giphy.com)

 

 

מי הייתם רוצים שיתארח במסיבת יום ההולדת שלכם?