סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

והיום בפינת "ההשראה היומית": איימי שומר מעיפה מטרידן אחרי שהעליב אותה באמצע הופעה

איזו מלכה!

 ראש אחד   |   04/09/2016  |    |    | 

 

 

איימי שומר היא אחת הקומיקאיות הבולטות שפועלות כיום. היא מדברת על הכול: על המשקל שלה, על חיי האהבה שלה (וכן, לפעמים היא יורדת לפרטי פרטים), על פמיניזם, על אוכל ובגדול - על כל מה שתרצו. אה, ולא רק שהיא מצחיקה לאללה, היא גם חברה טובה של ג'ניפר לורנס. מכירים את המשפט "אמור לי מי הם חבריך ואגיד לך מי אתה"? אז גם אם לא ראיתם שום מערכון או סטנדאפ שלה, אתם יכולים להבין באיזה טיפוס מדובר: אישה כנה מאוד ומודעת לעצמה - ולא צריך יותר כדי להצחיק אותנו. הנה, למשל, מערכון גאוני שלה על שירים של להקות בנים ולמה הם מתכוונים כשהם אומרים "את יפה כמו שאת" (כל פעם במילים אחרות, כמובן): 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fyeTJVU4wVo

 

 

בסוף השבוע האחרון הופיעה איימי בשבדיה, ושתי דקות בלבד (!) לאחר שהחל המופע צעק לעברה מישהו מהקהל: "תראי לנו את הציצים שלך". במקום להתעלם, להעמיד פנים שהיא לא שמעה, לחייך בנימוס ולהיות נבוכה קלות (שאלה התנהגויות אנושיות ומובנות מאוד שנשים רבות מגיבות כאשר מטרידים אותן), היא ביקשה מהקהל שיצביעו עליו והפנתה אליו את הזרקור, כדי שכולם יראו מיהו הדוש. איימי פצחה בסבב ירידות מעולה על המטרידן, דיברה אליו כמו אל ילד קטן והודיעה שאם הוא יגיד עוד מילה הוא יעוף מההופעה. רגע אחרי שהמשיכה במופע הוא צעק עוד משהו - ואיימי עמדה במילתה והעיפה אותו החוצה.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iCZceDUx4bQ

 

 

מיותר לציין, אבל נציין זאת בכל זאת: אנחנו חושבים שאיימי מלכה. נשים חוות הטרדות מסוג זה בכל מקום; באוטובוס, בכיתות במוסדות הלימוד, או סתם כשהן הולכות לתומן ברחוב. כולן סובלות מזה - גם נשים חזקות ומפורסמות כמו איימי שומר וגם נשים אלמוניות. לכן התרגשנו מאוד לראות את איימי מתמודדת עם המטרידן הזה בצורה נונשלנטית ותקיפה, מדברת אליו כאילו הוא דביל (כי הוא כזה, לא נתנצל על זה) ומשפילה אותו בדיוק כפי שהוא השפיל אותה.

 

 

STRONG - אפשר להתחתן איתה?

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)