בידור

התרגשתם מ"אשמת הכוכבים"? הסרט הבא ירסק לכם את הלב

url="http://cdn.rosh1-cdnwiz.com/p/101/sp/10100/playManifest/entryId/0_k3iskynk/format/applehttp/protocol/http/playlist.m3u8" poster="https://www.rosh1.co.il/wp-content/uploads/2017/03/lklgfkfkbj.jpg"]הכינו את הממחטות. (צילום: באדיבות "פורום פילם")

 דניאל פסו   |   19/03/2017  |    |    | 

הכינו את הממחטות. (צילום: באדיבות "פורום פילם")

 

 

לאחר שכל רשת חברתית אפשרית הוסיפה לנו אופציה לייצר "סטורי", נדמה כי אנחנו מבלים חלק נרחב מחיינו במרחב הווירטואלי. אבל דמיינו לכם חיים כאלו באמת - חיים שבהם אתם לא יכולים לצאת החוצה לשחק עם חברים, לשאוף אויר צח או לרדת לפיצרייה השכונתית ולשבת על משולש פיצה עם הקראש (אמרנו לכם להכין את הטישו, לא?).

 

הסרט החדש "הכול, הכול" מגולל תרחיש דומה ומציג את סיפור האהבה הבלתי-אפשרי של מאדי בת ה-18, החולה במחלה קשה המונעת ממנה לצאת החוצה מביתה, ואולי, הנער שגר ממול, שלא ייתן לדבר להפריד ביניהם. או כמו שאנחנו קוראים לזה - "אווו...".

 

הסרט, בכיכובם של אמנדלה סטנברג ("משחקי הרעב") וניק רובינסון ("עולם היורה"), מציג את הדרך הלא-שגרתית שבה מתאהבים מאדי ואולי, באמצעות הודעות טקסט והחלפת מסרים דרך החלון. מאדי היא נערה סקרנית, שרק רוצה לחקור ולחוות את העולם, ואולי הצעיר נחוש לעזור לה להגשים את כל חלומותיה. יחד הם מוכנים לסכן הכול כדי שיוכלו לממש את אהבתם (רומיאו ויוליה - מי???).

 

 

הסרט עולה לאקרנים בישראל ב-18.5.2017, שזה אומר חודשיים שלמים להצטייד בהם בכמות טישו מכובדת, בהצלחה!