בידור

כנראה שאי אפשר לקבל הכול בחיים. (צילום: Kevin Winter/Gettyimages IL)

#התרגשות: כוכב "13 סיבות" מופיע בקליפ החדש של BTS

רק חבל ש-BTS עצמה לא מופיעה בו...

 עמרי ויסמן   |   20/11/2018  |    |    | 

מודים, לא היה נעים לקרוא על הבלאגן של BTS עם סמלי הנאצים ופצצות האטום. שלא תבינו לא נכון, אנחנו בטוחים שחברי הלהקה לא עשו שום דבר במודע ופשוט לבשו את מה שנתנו להם, אבל איך שלא מסתכלים על זה – העניין קצת יצא משליטה והסב לחבורה הדרום קוריאנית נזק תדמיתי לא לגמרי מוצדק (תכל'ס, המנהלים שלהם היו צריכים להיות יותר עירניים). לכן אנחנו שמחים לשים את הפרשה מאחורינו פעם אחת ולתמיד, לפתוח דף נקי ולהציג בפניכם את הקליפ החדש של BTS – או ליתר דיוק את הקליפ החדש של המפיק והדי.ג'יי האמריקאי סטיב איוקי, שבו מתארחת הלהקה.

מדובר בשיר Waste It On Me, שהוא למעשה הסינגל התשיעי (!) מתוך Neon Future III, אלבומו החמישי של איוקי שבו מתארחים חבר'ה אחרים שלא צריך להציג, כמו לואי טומלינסון ולורן הורגי מפיפת' הרמוני, אז לא נציג אותם ונמשיך הלאה.

בכל אופן, Waste It On Me, השיר הראשון של BTS שהוקלט לגמרי באנגלית אם לא ידעתם את זה עד עכשיו, שוחרר אומנם רשמית כבר בסוף החודש שעבר וגם יצא לו קליפ מילים (Lyric Video) רשמי, אבל הקליפ המצולם "האמיתי" נחשף רק אתמול. פייר? די חבל ש-BTS עצמם לא מופיעים בקליפ ובמקומם קיבלנו כל מיני בדרנים ושחקנים ממוצא אמריקאי-אסייתי (ביניהם גם רוס באטלר מ"13 סיבות") שעושים פרצופים וליפסינק, אבל זה מה יש. אם זה מה שיעזור ל-BTS להצליח עוד יותר בשוק האמריקאי, אנחנו מפרגנים עד הסוף.