בידור

התעלומה נפתרה: למה אין מיניונים ממין נקבה

מאוהבים במיניונים? ברור. גם אנחנו. אבל נכון שתהיתם לעצמכם איך זה שאין גם בנות מיניוניות? הבמאי חושף את התשובה לשאלה הצהובה מכל.מה זה קטן, חמוד, בצורת כדור נגד כאב ראש ויותר צהוב מהסימפסונס? המיניונים כמובן. אי אפשר להתחמק מהם בזמן האחרון, וגם מי באמת רוצה? סרט ההמשך ל"גנוב על הירח", בו היצורים הצהובים תופסים את מרכז הבמה, ענה על משאלות ליבנו, כי תכלס, רק רצינו עוד ועוד סצנות שלהם גם בסרט הקודם. לא רק זה, "המיניונים" שבר שיאים בקופות הקולנוע בסוף השבוע הראשון שלו באקרנים, כשהגיע למכירות של 115.2 מיליון דולרים (רק בצפון אמריקה!). הסרט המצויר היחיד ששבר את השיא הזה הוא הסרט השלישי בסדרת "שרק" שהגיע לרווחים של 121.6 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון שלו באקרנים ב-2007. מיליון פה, מיליון שם, אנחנו לא קטנוניים. הדבר היחיד שטיפונת מפריע לנו ביצורים הצהבהבים והחמדמדים הוא העובדה שכולם בנים. כן כן, שמתם לב לזה? כל אחד ואחד מהמיניונים הוא ממין זכר, ואנחנו שואלים - איפה כל הליידיז?  מסתבר שהשאלה הטרידה גם את החבר'ה בעיתון The Wrap, כי בזמן ריאיון עם במאי ויוצר הסרט, פייר קופין, הם שאלו אותו בדיוק את השאלה הזו. ומה הוא ענה? שהוא בכוונה לא כלל בנות בעולמם של המיניונים, משום ש"הם כל כך טיפשים ומטומטמים לפעמים, שפשוט לא יכולתי לדמיין אותם בתור בנות". הוא מוסיף ואומר שמיניוניות ממין נקבה פשוט לא היו נכנסות לסיטואציות אליהן המיניונים הזכרים נקלעים. נקודה לא רעה בכלל, פייר, הכי גירל פאואר. כששאלו את קופין מאיפה מגיעים המיניונים לעולם, הוא שמר על זכות השתיקה. אולי המראיינים סיפקו לו חומר למחשבה, ובסרטים הבאים כן נקבל קצת מיניוניות חכמות, חזקות, אמיצות ומגניבות? ככה לאזן את הבנים, יו נואו.   https://www.youtube.com/watch?v=dVDk7PXNXB8 GIRL POWER - צהוב זה לגמרי הצבע שלנו. (דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)

 ראש אחד   |   19/07/2015  |    |    | 

מאוהבים במיניונים? ברור. גם אנחנו. אבל נכון שתהיתם לעצמכם איך זה שאין גם בנות מיניוניות? הבמאי חושף את התשובה לשאלה הצהובה מכל.

מה זה קטן, חמוד, בצורת כדור נגד כאב ראש ויותר צהוב מהסימפסונס? המיניונים כמובן. אי אפשר להתחמק מהם בזמן האחרון, וגם מי באמת רוצה? סרט ההמשך ל"גנוב על הירח", בו היצורים הצהובים תופסים את מרכז הבמה, ענה על משאלות ליבנו, כי תכלס, רק רצינו עוד ועוד סצנות שלהם גם בסרט הקודם.

לא רק זה, "המיניונים" שבר שיאים בקופות הקולנוע בסוף השבוע הראשון שלו באקרנים, כשהגיע למכירות של 115.2 מיליון דולרים (רק בצפון אמריקה!). הסרט המצויר היחיד ששבר את השיא הזה הוא הסרט השלישי בסדרת "שרק" שהגיע לרווחים של 121.6 מיליון דולרים בסוף השבוע הראשון שלו באקרנים ב-2007. מיליון פה, מיליון שם, אנחנו לא קטנוניים.

הדבר היחיד שטיפונת מפריע לנו ביצורים הצהבהבים והחמדמדים הוא העובדה שכולם בנים. כן כן, שמתם לב לזה? כל אחד ואחד מהמיניונים הוא ממין זכר, ואנחנו שואלים - איפה כל הליידיז? 

מסתבר שהשאלה הטרידה גם את החבר'ה בעיתון The Wrap, כי בזמן ריאיון עם במאי ויוצר הסרט, פייר קופין, הם שאלו אותו בדיוק את השאלה הזו. ומה הוא ענה? שהוא בכוונה לא כלל בנות בעולמם של המיניונים, משום ש"הם כל כך טיפשים ומטומטמים לפעמים, שפשוט לא יכולתי לדמיין אותם בתור בנות". הוא מוסיף ואומר שמיניוניות ממין נקבה פשוט לא היו נכנסות לסיטואציות אליהן המיניונים הזכרים נקלעים. נקודה לא רעה בכלל, פייר, הכי גירל פאואר.

כששאלו את קופין מאיפה מגיעים המיניונים לעולם, הוא שמר על זכות השתיקה. אולי המראיינים סיפקו לו חומר למחשבה, ובסרטים הבאים כן נקבל קצת מיניוניות חכמות, חזקות, אמיצות ומגניבות? ככה לאזן את הבנים, יו נואו.  

https://www.youtube.com/watch?v=dVDk7PXNXB8

GIRL POWER - צהוב זה לגמרי הצבע שלנו.

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)