סלבס

(צילום מתוך הסדרה "שקרניות קטנות")

התמונות החושפניות של לוסי הייל מסעירות את הרשת, ויש לה מה להגיד על זה

אין מה לומר, הבחורה צודקת.

 עומר טסל   |   25/12/2016  |    |    | 

 

 

 

זה לא סוד שחייהם הפרטיים של כוכבים רבים אינם פרטיים באמת. בעבר אימתם של הסלבס היו צלמי הפפרצי שהסתערו עליהם מכל עבר, וכיום האיום על המרחב האישי של המפורסמים מגיע מהמקום הכי פרטי - הטלפון הסלולרי שלהם.

 

 

השונאים ישנאו והפורצים יפרצו - וואלה, זה נשמע לא רע גם בעברית (טנקס, טיילור סוויפט), אבל זה ממש לא אומר שזה בסדר. תשאלו את לוסי הייל, כוכבת "שקרניות קטנות", שעברה דרמה רבה כשהאקר מרושע החליט לפרוץ לטלפון האישי שלה ולהפיץ תמונות אישיות חושפניות ברחבי האינטרנט. התמונות פורסמו ב-Celeb Jihad - אתר הידוע בפרסומים של תמונות חושפניות של סלבס. הייל איימה בתביעה וממש לא הסתפקה בזה כדי לסכם את הפרשה.

 

 

השחקנית התייחסה לפרשה בהצהרה אישית ואמיצה במיוחד שפרסמה בעמוד הטוויטר שלה. "למען האמת, לא התכוונתי להגיב על משהו כל כך טיפשי, אבל מכיוון שבחרתי להתחיל את 2017 בדברי אמת בלבד, יש לי מה להגיד", היא פותחת את המכתב, שפונה בראש ובראשונה ללב הקוראים. "פעם נוספת אישה מוכרת בציבור נפגעת, החיים הפרטיים שלה נפגעים, תמונות אישיות שלה נלקחו והגוף שלה נחשף מול כל העולם", היא כותבת. נכון, לוסי שחקנית מפורסמת, אבל הטלפון האישי שלה - הוא רק שלה. לאף אחד אין את הזכות לחטט בין הזיכרונות האישיים של השחקנית ובטח שלא להפיץ אותם ברשת. בהמשך פונה הייל למעריצים ומודה על התמיכה והאהבה ברגעים הלא פשוטים האלה, ויש לה גם מסר לפורץ האנונימי.

 

 

 

"מי שעשה את זה... אתם יכולים לנשק לי את הת**". שמעת, פורץ? לא, לוסי לא דופקת לך חשבון. נכון, ניסית להביך אותה, ובהחלט נדמה שהצלחת לעורר מהומה לא קטנה. אבל לוסי לא מתרשמת ממך, להפך. ואגב, כדאי שתיזהר. אומרים שקארמה היא דבר מסוכן מאוד.

 

 

 

מה אתם חושבים על הגישה של לוסי לכל העניין הזה?