סלבס

אתם מצליחים לזהות? (צילום: אינסטגרם)

התמונה שסלינה גומז לא רוצה שתראו הצליחה להרגיז את המעריצים, ובצדק

אופס, פדיחה רצינית.

 עומר טסל   |   19/01/2017  |    |    | 

 

 

 

פדיחות פוטושופ - אנחנו לגמרי חווים יחסי אהבה-שנאה איתן. מצד אחד, די כיף למצוא כאלה. מצד שני, הממ... אנחנו די מתנגדים לריטוש ולעריכת תמונות, בטח כשמדובר בדמות הציבורית בעלת מספר העוקבים הגבוה ביותר באינסטגרם. כן, סלינה גומז, אנחנו מדברים עלייך.

 

 

 

סלינה מתמודדת כעת עם פדיחת פוטושופ שבמרכזה תמונה שעלתה בעמוד האינסטגרם של צוות הסטיילינג של הזמרת. ככל הנראה עלתה התמונה לראשונה בפרופיל האישי של אמן האיפור של סלינה, ואף שהיא נמחקה (!!!), היא שותפה גם בפרופילים של הסטייליסט ושל מעצב הציפורניים של הזמרת. אז מה הבעיה? הביטו בתמונה ונסו להבין מה לא בסדר בה:

 

 

 

 

 

אתם שמים לב לחלון שנמצא בצד שמאל של התמונה? כן, הוא מעוות לחלוטין. מעריצים ששמו לב לא התאפקו מלהביע את מחשבותיהם והציפו את התמונה בתגובות כגון "אופס, פדיחת פוטושופ", "מה לא בסדר עם הדלת?" ועוד. אחדים טענו כי סלינה ודאי ניסתה להגדיל נפח השיער שלה או להקטין את הכתף שלה, ובכל אופן - הם לא מרוצים. בצדק, סלינה בחורה יפהפייה, והיא זכתה בתמונה הזאת לסטיילינג מהאגדות, אז לשם מה נחוץ לערוך את התמונה בפוטושופ? עכשיו, כשהפדיחה רצה ברשת, נראה לנו שכל הצוות מתחרט שבכלל השתמשו בתמונה זו מלכתחילה.

 

(צילום: אינסטגרם) אופס (צילום: אינסטגרם) (צילום: אינסטגרם) שאלה טובה (צילום: אינסטגרם) (צילום: אינסטגרם) גם אנחנו תהינו... (צילום: אינסטגרם)

 

תגובותיהם של הזמרת או של צוות הסטיילינג טרם התקבלו.

 

מה אתם חושבים על התקרית?