בידור

לא מצחיקולים, זו לא התמונה הזו! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

התמונה הזאת גורמת למעריצים להאמין שג'סטין ביבר עדיין מאוהב בסלינה גומז

ג'סטין, אתה לא יכול לשחק בנו ככה.

 דניאל פסו   |   03/04/2017  |    |    | 

 

לכל אחד יש "טיפוס" שהוא מחפש בבני הזוג או בקראש שלו, ואנחנו שמחים לבשר שפיצחנו עבורכם מהו הטיפוס של ג'סטין ביבר - סלינה גומז. (הלכנו לצבוע את השיער לחום). אך האם יכול להיות שבמקרה של ג'סטין זה בכלל לא המקרה? תמונות חדשות של הביבס גורמות לנו לחשוב  - אולי ג'סטין מעולם לא התגבר על סלינה?! (מוזיקה דרמטית, ומהר לפסקה הבאה!)

 

 

הזמר הצעיר נצפה בעת ביקורו בברזיל עם נערה יפהפייה, שבאופן חשוד נראתה למעריצים כמו סלינה גומז. כמובן שעם פרסום התמונות של הצמד הופעל קוד אדום ברחבי הרשת וכולם יצאו למסע בירורים אחר זהותה של הנערה המסתורית.

 

(צילום: Splash) סלינה??? (צילום: Splash) "ג'סטין פה, אל דאגה..." (צילום: Splash)

 

 

כידוע, אין אנשי משימות נחושים ויסודיים יותר מהבליברים, ולכן לא לקח זמן רב עד שנחשפה זהותה של הצעירה - הכירו את לואיסיאנה קמון, ברזילאית בת 24 וכוכבת רשת לא קטנה בעצמה, שלה כמאה אלף עוקבים ברשתות חברתיות, והיא דומה דמיון לא מבוטל כלל לאקסית המיתולגית של הביבס.

 

 

 

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on

 

 

 

 

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on

 

 

 

מתברר שהשניים הכירו בזמן מסיבה שנערכה לכבוד ג'סטין בריו דה ז'נרו, ומבין 700 בני המזל שהגיעו לחגוג עם הביבס רק לואיסיאנה זכתה להמשיך לבלות איתו גם אחר כך. הם נצפו ברכבו של הזמר כשעזבו את המסיבה והשאירו אחריהם המוני בליברים המומים מהדמיון של הצעירה לסלינה. התגובות לתמונות של הצמד יחד לא איחרו לבוא, ובואו נאמר שהן לא היו כל כך מפרגנות. #אאוצ'י

 

 

 

 

עקב מבול ההערות הלא נחמדות שקיבלה החליטה לואיסיאנה לעשות מעשה ולהעביר מסר חיובי לכל ההייטרים דרך האינסטגרם: 

 

 

 

A post shared by Luciana Chamone (@luchamone) on

 

 

 

 

אנחנו מסכימים עם לואיסיאנה ותמיד משתדלים לתת לאנשים להרגיש טוב עם עצמם. לואיסיאנה, עכשיו תגלי לנו איך משיגים הזמנה למסיבה של ג'סטין בארץ!