סטייליש

(צילום מתוך טוויטר)

התמונה הויראלית שמשגעת את כולם: צלבי קרס על טבעות של פוראבר 21

ברגעים אלה ממש מתחוללת סערה אופנתית.

 ראש אחד   |   16/08/2016  |    |    | 

 

 

מדי פעם מתחוללת בעולם האופנה סערה שמצליחה לשגע כל הרשת. עיניהם של מיליוני צרכנים נשואות למדפיהן של ענקיות האופנה, והן רק מחפשות את הפדיחה הבאה; פעם מדובר בסערת פוטושופ ופעם אחרת בקולקציה שעושה אסוציאציות למלחמת העולם השנייה. מה?! כן, להזכירכם, היו דברים מעולם.

 

 

ובכן, ברגעים אלה ממש מתחוללת סערה אופנתית נוספת.

 

 

משתמש אנונימי העלה לחשבון הטוויטר שלו תמונה של טבעות בצורת צלב קרס, שכביכול צולמו באחת מחנויות חברת האופנה Forever21. רגע, לפני שמיהרנו להתעצבן, טרחנו לבדוק מה מקור התמונה.

 

 

 

התמונה הבודדה שיגעה את הרשת והפכה ויראלית בתוך שעות ספורות בלבד. התמונה הגיעה כמובן גם לחברת האופנה, וזאת מיהרה להגיב בחשבון הטוויטר שלה: "אנחנו מתייחסים לפידבקים ברצינות רבה. הטבעות שצולמו אינן מוצר של החברה, והסוגיה נבדקת לעומק".

 

 

 

 

 

 

אתר הרכילות TMZ טוען כי בסך הכול מדובר במתיחה של מפרסם התמונה ושהטבעות המצולמות הוצמדו לתג של מוצר אמיתי של החברה בכוונה, כדי להטעות את הקונים. אנחנו מוכרחים להודות שהטענה הזאת נשמעת לנו הגיונית לחלוטין. קשה לנו להאמין שמוצר כל כך פוגעני מצא את דרכו למדפים, ואם זוועה שכזאת הייתה נמכרת בחנויות, אנחנו סבורים שהיו צילומים רבים שהיו רצים ברשת, ולא רק תמונה בודדה.

 

 

RINGS - מה אתם חושבים על התמונה הזאת?

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)