בידור

(קרדיט: giphy.com)

התיאוריה שתפיל אתכם מהרגליים: מיהי באמת אריה מ"שקרניות קטנות"?

אל תתנו למראה המלאכי ועיני הבמבי להטעות אתכם, יכול להיות שאריה היא לא טלית שכולה תכלת.

 ראש אחד   |   20/08/2016  |    |    | 

 

 

העונה השביעית של "שקרניות קטנות" בעיצומה (פרק סיום חצי העונה ישודר ב-2.9 בערוץ HOT3), וכל קווי העלילה מניחים את היסודות לקראת גילוי זהותו של A.D. בינתיים, אחרי שש וחצי עונות שבהן אריה נראתה לנו מאוד חשודה, תקציר פרק 10 ששוחרר לפני כמה ימים, סגר לנו פינה.

 

על פי התקציר, בפרק סיום חצי העונה, אחת השקרניות תגלה סוד לגבי העבר שלה, שישנה הכול. בהתחשב בכך שבפרקים האחרונים גילינו שמרי דרייק ילדה תינוק נוסף מלבד צ'ארלס, אנחנו שמים את כל הפוקימונים שתפסנו עד היום ב"פוקימון גו" על כך שאריה תתגלה כבתה האובדת של מרי דרייק.

 

רגע, לפני שאתם חושבים שהשתגענו, תנו לנו להציג את הטיעונים שלנו:

 

- ילדה האובד של מרי הוא בגילן של השקרניות.

 

- כבר כמה עונות שהצופים חושדים בכך שאריה חולה במחלת נפש כלשהי. זוכרים את הפעם שהיא הייתה בטוחה ש-A תוקף אותה בשירותי בית הספר? ומה עם הפעם שבה היא הרסה את הדירה של עזרא? נכון, זה באסה לגלות שבן הזוג שלך עושה עלייך תחקיר לספר, אבל המרחק מכאן ועד לשבירת כל חפץ אפשרי בביתו הוא עצום. בעבר חשדו שאריה היא כלל לא בתו של ביירון, אלא של אחיו סקוט, שנרמז כי חלה במחלת נפש. אבל כעת ידוע שמרי אושפזה במוסד פסיכיאטרי וילדה ילד שנמסר לאימוץ. אחד ועוד אחד, מישהו?

 

https://www.youtube.com/watch?v=mCg_R2mDXlw

 

 

- אתם אולי שכחתם אותו, אבל לנו יש מקום מיוחד בלב לאדי לאמב, האח מראדלי. זוכרים שהוא אמר לאריה שהיא ממש מוכרת לו כשהיא התחילה להתנדב בראדלי? לא שאנחנו חושבים שאדי עבד במוסד הפסיכיאטרי בתקופה שמרי הייתה מאושפזת בו או שתינוקת בת יומה תהיה דומה לבחורה בת 23, אבל אולי מדובר ברמז שהתסריטאים שתלו עבורנו.

 

https://www.youtube.com/watch?v=77XOlXCGnew

 

 

- בפרק האחרון ששודר אריה וספנסר מאתרות את הרופא שיילד את ילדה של מרי. בזמן שהד"ר לשעבר נאם על כך שבסופו של דבר כולנו חוזרים לזרועות משפחתנו, כל מה שאנחנו שמענו זה "ספנסר ואריה, אחת מכן היא בתה האובדת של מרי דרייק. רוצות לדעת מי? המתינו עוד שלושה פרקים!".

 

- ואם כבר הזכרנו את הרופא המיילד, בעודו מספר לבנות את סיפורה של מרי דרייק, הוא מלמל משהו על כך שאביו של התינוק אמנם לא היה איש גדול, אך הייתה בו רוח קרב. אם המשפט הזה מצלצל לכם מוכר, זה כנראה בגלל הביטוי שהפך לתיאור האולטימטיבי לאריה: You're little, but you're big.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z5GTDax_6HU

 

- בסוף הפרק  ניתן לראות את ספנסר מביטה באלבומי תמונות ישנים. המחשבה הראשונה של כולם היא: "או מיי גאד, ספנסר מפקפקת בעבר שלה. ספנסר היא אחותה של שרלוט!!", אבל בואו ננשום עמוק רגע ונזכור שהספורט האהוב על תסריטאי "שקרניות קטנות" הוא לגרום לנו לחשוד באדם אחד, רק כדי שבפרק הסיום נהיה בשוק מהאמת. #עד_היום_לא_נרגענו_מהעובדה_שסיסי_היא_A

 

https://youtu.be/CeLLP0ksPhE?t=2m12s

 

- לקינוח, אנחנו רק רוצים להזכיר שכל המידע שג'סיקה אספה על אריה נלקח מהמרתף של דודה קרול. נוח, לא? 

 

(קרדיט: giphy.com)

 

PLL - אז מה אתם אומרים, אריה היא אחותה האובדת של שרלוט?

 

(אריאלה אביר/ariela.rosh1@gmail.com)

 

לתיאוריות נוספות על "שקרניות קטנות", כנסו לערוץ היוטיוב של אריאלה.