סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

השאלה הגדולה שמרחפת מעל טקס נבחרי הנוער: האם הבחירות היו מזויפות או לא?

כל מה שקרה אמש בטקס נבחרי הנוער 2016! 

 ראש אחד   |   01/08/2016  |    |    | 

 

 

אמש התקיים בלוס אנג'לס אחד הטקסים האהובים עלינו, טקס נבחרי הנוער (כאילו, דה). מלבד הפרסים השווים, הבגדים היפים והבחירות הנכונות כלל הטקס הזה - כמו כל הטקסים הטובים -הרבה דרמה. הסערה המרכזית סובבת את השאלה אם הבחירות היו אותנטיות, כלומר מבוססות על הצבעות אמיתיות של בני נוער, או שמישהו התערב בהן.

 

 

טלוויזיה 

 

כוכב הערב היה ללא ספק טיילר פוזי. הסדרה "זאב צעיר" זכתה בפרס "סדרת הקיץ הטובה ביותר" (כן, יש פרס כזה), והנאום של טיילר כיפר על הדרמה שהוא חולל ביומיים האחרונים (זוכרים שהוא פרסם סרטון שבו צעק ברחוב שהוא גיי - ואז חזר בו? נו, באמת, זה היה אתמול, תתחילו לשים לב לדברים!). בנאום התודה שלו אמר טיילר שהוא באמת אוהב כל מעריץ ומעריץ ושהוא מודה לכולם. #סלחנו

 

https://twitter.com/TeenWolfNewsMtv/status/759928005674225669

 

 

שימו לב: לפני שטיילר התחיל לנאום התבדחה השחקנית שלי הניג שהוא זייף את הקולות ולכן "זאב צעיר" זכתה. אמנם לנו ברור שמדובר בבדיחה, אך רבים מצופי הטקס טוענים כעת שהטקס מזויף (ללא שום קשר לטיילר), והם משתמשים בסרטון של שלי כאחת ההוכחות. זו אינה הפעם הראשונה שאנשים מטילים ספק באמיתות הבחירות, ורבים סבורים שלא הנוער הוא שבוחר את הזוכים, אלא מפיקים בעלי אינטרסים. כבר ב-2014 עלה לרשת סרטון שמסביר את האותיות הקטנות של תקנון הטקס, לפיהן אמנם הנוער הוא שבוחר את המועמדים, אך למפיקים יש משקל רב בבחירת הזוכים.

 

האותיות הקטנות:

 

https://twitter.com/delenaslovato/status/758081545093591040

 

מעריץ מאוכזב: 

 

https://twitter.com/tfwmad/status/759938238601502720

 

 

וחזרה לזוכים הגדולים. "שקרניות קטנות" זכתה בטריליון פרסים (טוב, נו, בשישה): "סדרת הדרמה הטובה ביותר"; פרס "השחקן הטוב ביותר" לאיאן הרדינג; פרס "השחקנית הטובה ביותר" לאשלי בנסון; פרס "הזוג עם הכי הרבה כימיה על המסך" לאשלי בנסון וטיילר בלקבורן; פרס "הנבלית הטובה ביותר" לג'אנל פאריש; ופרס "גונבת הפוקוס" (כן, יש פה כמה קטגוריות מוזרות) לסשה פיטרס.    

 

(צילום: אימג'בנק/  GettyImages) (צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

 

גם הסדרה "עד עצם היום הזה" לא יצאה בידיים ריקות; הסדרה זכתה בפרס "סדרת הפנטזיה/מד"ב הכי טובה", והשחקנית לנה פרייה זכתה בפרס "השחקנית הטובה ביותר בסדרת פנטזיה/מד"ב". 

 

 

מוזיקה 

 

בתחום המוזיקה לא היו הרבה הפתעות. "אמן השנה" הלך לג'סטין ביבר, "אמנית השנה" הלך לסלינה גומז, וואן די זכו פרס "הלהקה הטובה ביותר", בנות פיפת' הרמוני זכו ב"שיר הקיץ הטוב ביותר" על הלהיט Work From Home, ואריאנה גרנדה זכתה בפרס "השיר הטוב ביותר" על Dangerous Woman. 

 

 

קטגוריות שונות

 

מאדי זיגלר, כפרה עליה, זכתה בפרס "הרקדנית הטובה ביותר" (ברור). לילי סינג המושלמת זכתה בפרס "כוכבת הרשת" הטובה ביותר, התאומים דולן זכו בפרס "היוטיוב הטוב ביותר", וקנדל ג'נר גברה על החברה ג'יגי חדיד וזכתה בפרס "הדוגמנית הטובה ביותר".

 

(צילום: אימג'בנק/  GettyImages) (צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

 

 

בקטגוריות הפרסים המשעשעים אפשר להזכיר שוב את אריאנוש, שזכתה בתואר "מלכת הסלפי", ואת קיילי ג'נר, שנבחרה לסנאפצ'טרית הטובה ביותר. 

 

WOW - היה טקס נחמד, לא?

 

הסדרות "שקרניות קטנות" ו"זאב צעיר" משודרות ב- HOT 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)