מגזין

(צילום: Shutterstock)

הרגע הזה שאתן בוכות כי עבר לידכן חתול: 5 הדברים המבאסים ביותר בזמן מחזור

לא, הרצון העז לפיצה הוא לא אחד מהם. בעיקר כי הוא עניין שבשגרה אצלנו.

 ראש אחד   |   21/02/2017  |    |    | 

 

אל תבינו אותנו לא נכון, מחזור הוא אחד התהליכים הכי חשובים בגוף הנשי, אבל זה לא אומר שאי אפשר להתמרמר עליו מפעם לפעם. אלו חמשת הדברים הכי מבאסים בזמן מחזור:

 

 

1. פרנויה

(קרדיט: giphy.com)

לא משנה אם אתן משתמשות בפדים או בטמפונים, תמיד יקנן בכן החשש שטיפת דם סוררת תמצא את דרכה החוצה, היישר למכנסיים שלכן.

 

 

2. אחח, כואב לי

(קרדיט: giphy.com)

אין מישהי שיושבת ומחכה בשמחה לרגע הזה בחודש שבו מתחילים כאבי המחזור ומזכירים לה שהעולם לא מורכב רק מחדי קרן ומקשתות בענן. לצערנו, גם במקרה הזה, כמו בהרבה סיטואציות שונות בחיינו, יש כאלו ששפר עליהן גורלן ואינן סובלות מכאבים עזים בזמן מחזור, ויש כאלו שרואות כוכבים בעיניים מרוב כאב. למזלנו, בעולם המודרני שבו אנחנו חיים אין צורך לסבול מכאבי מחזור. פוינט, כדור המסייע להקלה בכאבי מחזור מבית תרימה, הומצא בדיוק כדי שלא תצטרכו להעביר ימים שלמים בהתפתלויות מיותרות.

 

 

3. כשאת בוכה את לא יפה

(קרדיט: giphy.com)

על התסמונת הקדם-וסתית יצא לכן לשמוע? אנחנו מקווים שכן, כי היא שאחראית לכל התנודות ההזויות במצב הרוח שלכן לפני המחזור ובמהלכו. אז בפעם הבאה שאתן עצבניות בטירוף או בוכות מכל שטות קטנה ששיבשה לכן את היום, לפחות תדעו את מי להאשים.

 

 

4. תזמון זה רק עניין של טיימינג

(קרדיט: giphy.com)

גם אתן שמתן לב לזה שהמחזור תמיד מגיע ברגע הכי לא מתאים? הוא לעולם לא יגיע כשאתן בחופש מבית הספר ומבלות שבוע שלם בצפייה בסדרה האהובה עליכן על הספה. לעומת זאת, ברגע שיגיע הטיול השנתי, מר מחזור אורז בעצמו תיק עם כמה חטיפים ומגיע לעשות לכן ביקור. מחזור יקר, בבקשה תשחרר אותנו קצת, זה לא בריא להיות כל כך תלותי.

 

 

5. דם, דם, בייבי

(קרדיט:giphy.com)

כבר דיברנו על זה שהעולם לא הוגן? מלבד דימומים בזמן המחזור, לא מעט נערות סובלות מדימומים בין-וסתיים. התופעה יכולה לקרות מסיבות שונות ומומלץ להתייעץ עם רופא באשר לסיבותיה ולדרכים שבהן אפשר לטפל בה. אחד האמצעים הקיימים לטיפול בתופעה הוא פוסטי, פורמולה טבעית המשלבת צמחי מרפא, המסייעים בחידוש רירית הרחם, באיזון המערכת ההורמונלית ובעצירת הדימום.

 

 

(תוכן שיווקי)