בידור

לא מפחדת לדבר על הדברים החשובים באמת. (צילום מסך מתוך Youtube)

הקליפ החדש של אליסיה קארה יגרום לכם להרגיש הכי יפים שיש

היא עשתה זאת שוב! 

 ראש אחד   |   12/07/2016  |    |    | 

 

זה לא סוד שאנחנו מטורפים על אליסיה קארה. היא רק בת 20 והיא לא מהססת לדבר בשירים שלה על הנושאים הבוערים והפחות זוהרים שמעסיקים את כולנו.

 

תחילה, היא עשתה זאת עם Here, שכבש את מצעדי הלהיטים בסערה ושיתף בסיטואציה שכולנו חווינו בצורה כזו או אחרת - הרגשת חוסר השייכות בגיל ההתבגרות. הכנות של אליסיה והעובדה שהיא לא מפחדת לדבר על נושאים פחות "פוטוגניים" כבשה את לבנו.

 

אמש, חגגה אליסיה את יום הולדתה ה-20 (מזל טוב!) וכמתנה למעריצים שחררה וידאו חדש לשירה העוצמתי Scars to Your Beautiful ששוחרר בנובמבר בשנה שעברה ומהווה את הסינגל השלישי כחלק מאלבום הבכורה שלה -  Know-it-All. המילים המעצימות: "אתם לא צריכים לשנות את עצמכם, העולם צריך לשנות את הלב שלו" מלוות בקטעי וידאו של מגוון רחב של אנשים המספרים את סיפורים האישי על ההתמודדות היום יומית עם המראה החיצוני שלהם. 

 

"לכל הבנות שנפגעות, הרשו לי להיות המראה שלכן ולהראות לכן את התמונה יותר בבירור ואת האור שזורח בתוככן" אליסיה שרה. בקליפ ניתן גם לראות את הזמרת המפורסמת ג'וג'ו, ללא איפור, בו היא משתפת: "אנשים לא חוסכים בביקורת, בין אם היא מעליבה או לא".

 

צפו בקליפ המעצים:

 

https://www.youtube.com/watch?v=MWASeaYuHZo

 

 

 

היינו שמחים לראות את האמנים האהובים עלינו מדברים יותר על הנושאים היומיומיים שאנחנו מתעסקים בהם, בטח אם מדובר בסיסמאות שמחזקות את הביטחון העצמי שלנו וגורמות לנו להרגיש יותר בנוח עם עצמנו ובדיוק כפי שאנחנו - הכי יפים שיש. אליסיה, אנחנו איתך! #YOU_GO_GIRL

 

 

BEAUTIFUL - מתי בפעם האחרונה הרגשתם יפים בדיוק כפי שאתם?

 

 

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)