מגזין

חלום שלנו! (צילום: יח"צ, Imgur)

הצעת הנישואין הזו בהשראת "היפה והחיה" גורמת לנו להאמין באהבה כמו באגדות

גם אנחנו חולמים להיות כמו נסיכה של דיסני... #סתם_שתדעו

 עומר טסל   |   17/01/2017  |    |    | 

 

 

 

נעים מאוד, הכירו את קארה. כמו בנות רבות אחרות גדלה קארה על אחת הקלאסיקות הכי מרגשות של דיסני, "היפה והחיה". החבר שלה, המשתמש jel2930 מאתר Imgur, תכנן להפתיע את קארה ולהציע לה נישואין בדרך הרומנטית ביותר שהיה יכול לחשוב עליה - להפוך את קארה לנסיכה בל. #אווווווו

 

 

בסדרת תמונות הוא מתאר כיצד חשב על כל פרט ופרט בהצעה המרגשת, כדי שתהיה דומה ככל האפשר לסרט עצמו. וכן, הוא הכין הכול בעצמו - DIY. בויפרינדז ברחבי העולם - הבחור הזה כרגע העלה לכם את הרף באופן משמעותי. בהצלחה עם זה.

 

 

"קארה העריצה את בל, הנסיכה מ'היפה והחיה', עוד מילדות. רציתי לשחזר את הסצנה המפורסמת, אז החלטתי לתפור לה את השמלה של הנסיכה לכבוד הצעת הנישואין שלי. כך הפרויקט התחיל. מכונת תפירה זולה וחלום אחד גדול", כתב בחשבון ה-Imgur שלו.

 

Tale as old as time

 

 

 

 

ואכן, הקסם התרחש. קארה מדדה את השמלה, שהתאימה באופן מושלם, וזכתה להצעת נישואין מהאגדות ולטבעת נוצצת ומהממת בלוקיישן המושלם בעבור בל, כלומר עבור קארה - הספרייה העירונית. אגב, היא אמרה כן. #קולולולולולו! מעניין אם אריאנה גרנדה תסכים לשיר להם בחתונה.

 

 

 

הכי רומנטי שיש! (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

חבר'ה, המון מזל טוב, רק שימו לב שאתם לא מתחתנים בטעות ב-23.3.17, כי בתאריך הזה הגרסה החדשה של "היפה והחיה" מגיעה לקולנוע, ולא נראה לנו שקארה תרצה לפספס את המאורע החשוב הזה.