בידור

לזה לא ציפינו. (צילום: באדיבות yes)

הפתעת-על: האם דדפול חוזר בסרט חדש?

אולי הפעם אפילו האחים הקטנים שלכם יוכלו לראות אותו

 עמרי ויסמן   |   11/11/2018  |    |    | 

מכירים את זה שזמרים ולהקות מוציאים אלבום בחצי הראשון של השנה, ואחר כך משחררים מהדורה מיוחדת ו/או מורחבת שלו כמה חודשים טובים לאחר מכן, לקראת עונת החגים הנוצרית, שהיא גם לא במקרה גם תקופת השופינג הכי סואנת של השנה? אז המצב עם "דדפול 2" קצת שונה.

סרט הקומיקס הקורע למבוגרים בלבד, שעלה על המסכים במאי ויצא ל-DVD באוגוסט, חוזר לבתי הקולנוע בגרסה חדשה לגמרי – לכל המשפחה! יוצרי הסרט, עם גיבוי מלא של הכוכב ריאן ריינולדס, קיצצו מהגרסה המקורית של "דדפול 2" את כל התכנים שלא מתאימים לצפייה לילדים (שזה לא מעט, האמת), וצילמו במקומם שמונה סצנות חדשות לגמרי (שישולבו בעיקר בתחילת ובסוף הסרט) וקראו ליצירה הערוכה Once Upon a Deadpool – בקטע של מעשיית כריסמס חורפית.

יח"צ

אז נכון שמצד אחד מדובר בסוג של גימיק שנועד לסחוט מהמעריצים (ומהילדים ומהאחים הקטנים שלהם) עוד קצת כסף, אבל מצד שני המספר הגבוה של הסצנות החדשות מעיד על כך שמישהו באמת השקיע בפרויקט הזה ולא סתם עיגל פינות כדי לשחרר מוצר נחות במינימום השקעה. מעבר לכך, דולר אחד מכל כרטיס שיימכר לסרט ייתרם לילדים חולי סרטן. החדשות הרעות: Once Upon a Deadpool יוקרן מהחודש הבא במספר מצומצם של מדינות, שישראל לא ביניהן, למשך שבועות בודדים בלבד. לא נורא, נמתין לנטפליקס.