סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

הפתעה: ג'סטין ביבר בכלל לא אוהב לעשות את אחד הדברים שהוא הכי טוב בהם

וואלה? מוזר. 

 ראש אחד   |   24/05/2016  |    |    | 

 

אם יש משהו שאנחנו יודעים שג'סטין טוב בו - זה הופעות חיות בטקסים של התעשייה בהוליווד. אנחנו מתכוונים כמובן לטקסי ה-VMA, ה-iHeartRadio, הגראמיז ולאחרונה גם טקס הבילבורד. בגדול, אם אנחנו יודעים שג'סטין יהיה שם, אנחנו גם יודעים שהוא הולך להפגיז ולתת את הופעת חייו (לעולם לא נשכח את הדמעות שלו בטקס ה-AMAׂ). אבל אתמול גילינו עליו משהו שלא ידענו קודם: ג'סטין ביבר בעצם ממש שונא את הטקסים האלה. 

 

בפוסט ארוך שהביבס פרסם באינסטגרם שלו הוא כתב: "אני כבר לא מרגיש טוב כשאני שם. אני מנסה לחשוב על זה כעל חגיגה, אבל אני לא יכול להתעלם מהעובדה שאנשים מדרגים את ההופעה שלי. אנשים רבים בקהל נראים כאילו הם דואגים אך ורק לזמן המסך שהם יקבלו או לקשרים שהם יצרו במהלך הערב. כשאני בהופעה רגילה, אני מרגיש שהקהל נמצא שם מהסיבה הנכונה: לבלות! אבל טקסי הפרסים האלה נראים לי כל כך חלולים... כשאני על הבמה, אני רואה המון חיוכים מזויפים, וזה כדי שהאנשים האלה ייראו מאושרים כשייתפסו בעדשת המצלמה. נכון, יש שם אנשים שבאמת גאים ומפרגנים לאנשים אחרים, אבל אני מסתכל על הרוב... לכבוד הוא לי להשתתף בטקסים האלה ולזכות בפרסים, אבל לפעמים אני לא יכול להכחיש שחסרה בהם מידת מה של כנות, שהייתי רוצה שתהיה בהם".

 

 

 

I don't know about these award shows.. No disrespect to anybody at any of the shows or the people running it. Nothing but love for you guys and your support. But I don't feel good when I'm there nor after. I try to think of it as a celebration but can't help feeling like people are rating and grading my performance. A lot of people in the audience there to be seem worried about how much camera time they will get or who they can network with. When I'm doing a regular show I feel they are there for the right reasons and to strictly have a good time! But these award shows seem so hollow. I get the premise is to award people for their accomplishments, but is it really? Because when I look in the audience I see a bunch of fake smiles so that when the camera hits them they look happy. Sure there are people truly proud of others so I don't want to knock them I'm just looking at the vast majority. I just think to myself if I'm living my purpose I want the reward to be fulfillment. I'm getting awarded for the things that I'm doing and not for who I am which is understandable I know it would probably be hard to calculate and award someone's spirit lol. But When I do get these awards the temptation of putting my worth in what I do is so hard to fight!!!I am privileged and honored to be recognized by my peers in but in these settings I can't feel the recognition. There's an authenticity missing that I crave! And I wonder does anybody else.. Sorry not sorry about grammar it's not my strong point

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

וואו, ג'סטין, סחתיין על הכנות! בהחלט נתת לנו כמה נקודות חדשות למחשבה על הטקסים האלה. מה שכן, לא ממש הבנו איך סלע קאשל (אתר היסטורי באירלנד) קשור לפוסט שלך, אבל ניחא. אופוש, עכשיו בא לנו לטוס לאירלנד.  

 

JUSTIN - נראה שבתקופה האחרונה ג'סטין חווה סוג של הארה רוחנית, לא? 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)