מגזין

כבד! (צילום: shutterstock)

השירותים הכימיים והחובש החתיך: 17 דברים שתמיד קורים בטיול שנתי

תכלס, אנחנו לא יודעים מה יותר גרוע, התיקים הכבדים או ההתמודדות עם השירותים הכימיים. בכל מקרה, קבלו את כל נפלאות הטיולים השנתיים ברשימה אחת. #אין_ על_ מה

 ראש אחד   |   26/03/2016  |    |    | 

 

כשזה נוגע לטיולים שנתיים, יש שני מחנות מאוד ברורים. האחד הוא מחנה שונאי הטיולים השנתיים, אלה שעוברים על בנק התירוצים שלהם כדי שלא יכריחו אותם לצאת לטיול. ואם הם יוצאים, הם מתלוננים לאורך כל המסלול. המחנה השני הוא של חובבי הטיולים השנתיים, בדרך כלל ילדי ג'ונגל ואוהבי טבע או כאלה שסתם אוהבים להפסיד לימודים. אז אחרי שהבהרנו מי נגד מי, קבלו את המכנה המשותף לשני המחנות. כי לא משנה באיזה צד אתם, סביר להניח שאתם מכירים היטב את 17 הדברים הבאים.

 

 1. התיקים הכבדים

 

ערכתם רשימה מפורטת, ארזתם לפחות חצי בית בשלושה תיקים שונים, וכעת אתם מוצאים את עצמכם מדדים כמו פינגווין אל האוטובוס ומייחלים להיפטר כבר מכל הכובד. #כואב_ הלב _והגב

 

2. הנסיעה הארוכה באוטובוס

 

מכירים את הקטע הזה שאתם קמים מוקדם בבוקר כי יש לכם טיול שנתי, וחבורת ילדים לא מפסיקה לצחוק במושב האחורי של האוטובוס בזמן שאתם מנסים לישון? אז ככה, כל שנה מחדש. לא מכירים? כנראה שאתם חלק מהחבורה שיושבת במושב האחורי. #תנו_ לישון

 

3. הפציעות

 

תמיד יהיה ילד אחד שלא יסיים את הטיול בגלל נקע/שבר/התקף אסתמה/פריחה מסתורית, ורוב הסיכויים שגם המשפט הראשון שאתם תגידו ברגע שתחזרו הביתה הוא ''איפה הפלסטרים?''.

 

4. הנפילות במסלול

 

תהיתם מה בכלל גורם לסעיף 3 להיכנס לרשימה? ניחשתם נכון. אולי אתם סתם מגושמים, מה שבטוח - לכל אחד יש איזו נפילה מביכה במסלול.

 

5. הסוללה בסמארטפון שתמיד נגמרת

 

אז מה אם הבאתם שלושה מטענים ניידים ועוד אחד לגיבוי? בכל מקרה תיגמר לכם הסוללה (וגם ככה אין קליטה).

 

6. השירותים הכימיים

 

אין לנו דבר אחד טוב להגיד על השירותים הכימיים, כי הדבר היחיד שהם גורמים לנו לרצות זה ללכת לשירותים בטבע. #רוצים_ הביתה

 

7. השינה באוהל

 

שלא תבינו לא נכון, אין לנו בעיה עם השינה באוהל. כן יש לנו בעיה עם האבנים הענקיות שנתקעות לנו מתחת לשק שינה ועם הפרטנר הלא מוצלח שבחרנו לחלוק איתו אוהל. נחשו מה? הוא נוחר כל הלילה.

 

8. מזג האוויר המעצבן

 

חום אימים בצהריים וקור נוראי בלילה? קמים בבוקר רטובים בגלל שבלילה ירד גשם והרטיב את כל האוהל? רק תבחרו! עצה שלנו: בפעם הבאה קחו גם מטרייה וגם הרבה קרם הגנה.

 

9. הבגדים שאף פעם לא מספיקים

 

לא ברור למה, אבל לא משנה כמה בגדים ארזתם, הם אף פעם לא יספיקו. #תעלומה

 

10. החרקים שעפים עליכם

 

איזה כיף לפגוש פנים מול פנים חרקים ענקיים שלא ראיתם מעודכם. #לא _ באמת

 

 

11. האבנים שתמיד נתקעות בנעליים

 

 נגיד שהייתה לנו רשימה שחורה של דברים שנואים בטיול השנתי, תזרקו ניחוש מה היה מככב במקום השני (אחרי השירותים הכימיים, כמובן).

 

12. המקלחות המלוכלכות

 

אם בורכתם במקלחות בכל ימי הטיול (הו, הקנאה), אתם כבר מכירים את התור הארוך, את הלכלוך הנוראי ואת היעדרם הבלתי מוסבר של וילונות במקלחות. #מתכוננים_לצבא_מגיל_12

 

13. אלבום התמונות בטלפון הנייד

 

תמונות עם חברים באוטובוס, צילומי פורטרט על רקע אקזוטי בפוזת "לא שמנו לב שאתם מצלמים" ואפילו סלפי עם המורה - הכול הולך בטיול השנתי.

 

14. שיחות הנפש עם אנשים שלא הכרתם

כי מי ידע שההוא שתמיד יושב בפינה של הכיתה יכול להיות אחלה חבר לשיחה (ולחיים).

 

15. החובש החתיך

איכשהו, לא משנה מה, תמיד יהיה חובש חתיך. נראה לנו שזה סוג של חוק טבע או או אולי קריטריון חובה בקבלה לקורס חובשים. 

 

16. המדריך המתלהב מדי 

וכמובן, רוב הסיכויים שהכיתה שלכם תקבל את המדריך הכי מתלהב וקופצני שיש. הוא ישיר לכם כל הדרך את שירי ארץ ישראל הישנה והטובה ועוד יכריח אתכם להצטרף אליו. #לא_תודה_יש_לנו_אוזניות

 

17. החזרה המתוקה הביתה

 

מכירים את המשפט ''כמה טוב להיות בבית''? בדיוק. לא נופתע אם נתפוס אתכם מחייכים חיוך גדול על הפנים ברגע שתפתחו את דלת הבית.

 

SO - עם מה הכי הזדהיתם?

(כת"צ עינב לוגסי \ einav.rosh1@gmail.com)